M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Siostra Kasi zrobi jej krzywdę! Jakub też padnie ofiarą ohydnego spisku - ZDJĘCIA

W 1725 odcinku "M jak miłość" na własne oczy zobaczymy, że siostra Kasi (Paulina Lasota) Justyna (Magdalena Wieczorek) chce jej zrobić krzywdę! Stawska ma rację, po jej siostrze nie można się spodziewać niczego dobrego! Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) jednak będzie nadal wierzył w dobre intencje Justyny i przez to padnie ofiarą paskudnego spisku tej manipulantki. Niczego nieświadomy Karski odwiedzi w domu ich ciotkę Milenę (Ewa Kania), gdzie zostanie potraktowany jak wróg. Widzowie zobaczą w 1725 odcinku "M jak miłość" dlaczego - co tam się będzie działo po jego wyjściu! Kasi zagraża prawdziwe niebezpieczeństwo! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" Jakub dostanie od Justyny list i poruszony treścią złoży wizytę jedynej żyjącej krewnej obu siostry. Milena Stawska przyjmie go jednak jak intruza, a w zasadzie nie przyjmie, tylko przegoni spod drzwi jak psa! A jeszcze podle okłamie Bogu ducha winnego Karskiego, co zobaczymy zaraz po jego odejściu. O co chodzi w tej rodzinie?  

- Po co pan przyjechał? I skąd pan ma mój adres?! - "powita" Kubę Milena Stawska w 1725 odcinku "M jak miłość" - zacytował portal swiatseriali.interia.pl. 

Od Kasi... Chcieliśmy przyjechać razem, ale Kasia jest ciągle zapracowana, jak to w szpitalu. A ponieważ jesteśmy razem już dłuższy czas i planujemy ślub, uznałem, że powinniśmy się poznać. W końcu jest pani jedyną rodziną Kasi. Pani i... jej siostra Justyna - wyjaśni grzecznie Jakub

Nie mam z Justyną żadnego kontaktu, więc jeśli pan jej szuka, to ja panu nie pomogę! - wściekła Milena okłamie Karskiego patrząc mu prosto w oczy! - Na ślub też nie przyjadę. Jestem starszą, schorowaną osobą, nie mogę. Ale proszę życzyć Kasi szczęścia. 

Dziękuję. Przekażę jej, na pewno się ucieszy. Choć pewnie chciałaby usłyszeć to od pani osobiście - Jakub odejdzie spod drzwi zszokowany postawą ciotki swojej ukochanej. 

Zaraz po odejściu Jakuba w 1725 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, jak paskudnie Milena okłamała detektywa! Okaże się, że przez cały czas z Justyną mieszka! Podła siostra Kasi pokaże też wszystkim nareszcie prawdziwą twarz i zamiary. Kasia ma rację - ona chce ją skrzywdzić! 

 - I co teraz chcesz zrobić? Daj już Kasi spokój... Mało narobiłaś jej krzywdy? Nie masz serca? - Milena spróbuje przekonać Justynę, aby nie robiła Kasi nic złego. Starsza pani będzie wyraźnie zastraszona. 

- Zamknij się, nie chcę tego słuchać - Justyna pokaże prawdziwą twarz.

Jakub w 1725 odcinku "M jak miłość", choć będzie zdziwiony zachowaniem ciotki Stawskiej, nie pojmie jeszcze, że został wplątany w podłą intrygę. Czas będzie grał na korzyć podłej siostry Kasi, która nie spocznie, dopóki nie skrzywdzi swojej siostry. Jak to się skończy? Przekonamy się śledząc wątek w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1725: Tak bezczelna Iza potraktuje matkę Marcina! To nie do wiary, co z niej wyjdzie - ZDJĘCIA

M jak miłość. Jakub pozna bolesną przeszłość Kasi. Siostra zabiła jej matkę, a teraz stanie między Kasią i Kubą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze