M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Jakub nie posłucha Kasi i odkryje tajemnice jej rodziny! List od siostry Justyny to dopiero początek – ZDJĘCIA

W 1725 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) będzie miał dość niejasnych zwierzeń Kasi (Paulina Lasota) na temat jej siostry Justyny (Magdalena Wieczorek). Już raz okłamała go w tak poważnej sprawie, jak posiadanie rodzeństwa, więc zaufanie legło w gruzach. W 1725 odcinku "M jak miłość" Jakub przestanie słuchać Kasi i podejmie własne kroki w celu wyjaśnienia rodzinnych tajemnic narzeczonej. Co znajdzie w liście od Justyny? Czy detektyw Karski odkryje całą prawdę? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII nowych ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" Jakub przyjmie od Justyny list do Kasi. Kiedy Karski dostarczy dokument narzeczonej nie spotka go za to nagroda. Wręcz przeciwnie - Stawska wścieknie się na ukochanego, że załatwia jej sprawy za jej plecami i w ich domu wybuchnie wielka awantura. Obrażeni na siebie Kasia i Jakub zaczną szukać pomocy u przyjaciół, a w każdym razie każde nich zacznie rozwiązywać problem na własną rękę. Co uda się ustalić detektywowi Karskiemu?

Najpierw Kasia w 1725 odcinku "M jak miłość" poskarży się Anecie na ukochanego. Ale Chodakowska zajmie mądre stanowisko, radząc przyjaciółce z dobrego serca, aby spróbowała zaufać narzeczonemu i pozwoliła mu sobie pomóc. Kasia nie będzie do końca zadowolona z tej rady, ale też nie znajdzie innego wyjścia. 

Tymczasem Jakub w 1725 odcinku "M jak miłość", za plecami Kasi podejmie działania detektywistyczne. Tak Karski odnajdzie ciotkę sióstr Stawskich, Milenę. Czy starsza pani wyjaśni mu, co tak naprawdę poróżniło Kasię i Justynę?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1725: Tak Iza zdradzi Marcina! Wyuzdany seks z Radkiem zniesmaczy wszystkich – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze