M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1723: Werner załatwi Sylwię na sali sądowej! Wyprowadzi z równowagi nawet sędziego - ZDJĘCIA

2023-04-04 20:58

W 1723 odcinku "M jak miłość" Adam (Jacek Kopczyński) udowodni wszystkim, a szczególnie Sylwii (Hanna Turnau), że nie warto z nim zadzierać! Werner spotka się z Kostecką na sali rozpraw i pokaże jej, że choć może nie wygląda, to jest bardzo dobrym prawnikiem, który umie walczyć o swoje. W 1723 odcinku "M jak miłość" Adam idealnie przygotuje się do procesu i załatwi Sylwię! Oczywiście, Kostecka będzie się bronić, ale w pewnym momencie już nawet sędzia (Łukasz Szmigrodzki) nie wytrzyma i ostatecznie pogrąży przyjaciółkę Julii (Marta Chodorowska)! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1723 - wtorek, 4.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1723 odcinku "M jak miłość" los sprawi, że drogi Sylwii i Adama będą się wciąż przecierać. Prawnicy najpierw wpadną na siebie w windzie, przy wejściu do kancelarii, a następnie spotkają się naprzeciwko siebie na sali rozpraw. Oczywiście, Kostecka będzie przekonana, że bez większego trudu rozniesie swojego rywala i pokaże mu, gdzie jego miejsce, ale grubo się przeliczy, bo Werner choć może nie wygląda, to w 1723 odcinku "M jak miłość" udowodni jej, że jest rewelacyjnym prawnikiem, który w trakcie procesu ma swoje asy w rękawie i nie zawaha się ich użyć, aby wygrywać sprawy własnych klientów!

W 1723 odcinku "M jak miłość" Adam zacznie przesłuchiwać jednego ze świadków, który pracował w firmie deweloperskiej. Wener zapyta kobietę, czy właściciel firmy, którego będzie reprezentować Kostecka, zarezerwował dla siebie 2 mieszkania, aby pogrążyć go w trakcie procesu, co od razu spotka się ze sprzeciwem Sylwii! Tyle, że sąd nie przychyli się do jej wniosku, co będzie pierwszą wygraną Adama!

- Wysoki sądzie, to pytanie nieistotne dla sprawy. Wnoszę o uchylenie - zażąda Sylwia.

- Nie uwzględniam wniosku. Świadek może odpowiedzieć - uzna sędzia.

Wtedy w 1723 odcinku "M jak miłość" świadek potwierdzi, że właściciel zarezerwował sobie 2 apartamenty, które były czasowo wycofane ze sprzedaży. Wówczas Werner zacznie sugerować, że mężczyzna wycofał się z rezerwacji, co Kostecka natychmiast podważy i tym razem sąd przychyli się do jej wniosku i każe mecenasowi inaczej sformułować pytanie, choć odpowiedź świadka i tak będzie przemawiała za Adamem!

- Wysoki sądzie, wnoszę o uchylenie. Mecenas Werner sugeruje świadkowi odpowiedź - zarzuci Kostecka.

- Uchylam. Panie mecenasie, proszę inaczej sformułować pytanie - zarządzi sąd.

Wówczas w 1723 odcinku "M jak miłość" Sylwia zda sobie sprawę, że jest na straconej pozycji. Kostecka zacznie nerwowo obracać długopisem, a na jej twarzy szybko pojawi się zmieszanie. Tym bardziej, że w tym momencie Adam wyciągnie prawdziwą bombę, która już całkowicie pogrąży jej klienta. Werner udowodni, że właściciel wycofał się z rezerwacji i nagle chciał sprzedać apartamenty, gdyż doszło w nich do uszczerbku! Oczywiście, w 1723 odcinku "M jak miłość" Kostecka natychmiast przystąpi do kontrataku, ale w tym momencie już wyprowadzi z równowagi nawet sędziego, który od razu przywoła ją do porządku, czym wywoła uśmiech na twarzy wygranego Adama!

- Wysoki sądzie... - spróbuje przerwać prawniczka, ale tym razem sędzia już jej na to nie pozwoli.

- Pani mecenas, proszę powściągnąć emocje to jest moje ostatnie ostrzeżenie - powie stanowczo, po czym Werner już całkowicie zniszczy swoją rywalkę!

M jak miłość. Sylwia poskarży się Julii na Wernera
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze