M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Paweł trafi na lata do więzienia? Piotrek po raz pierwszy zadrży o losy brata – ZDJĘCIA

W 1722 odcinku "M jak miłość" Piotrek (Marcin Mroczek) po raz pierwszy w swojej karierze będzie przerażony. Zduński będzie bronił brata Pawła (Rafał Mroczek), oskarżonego o napaść na ojca gwałciciela Basi (Gabriela Raczyńska) oraz kradzież jego telefonu. Sprawa nie będzie wyglądała dobrze. Powszechnie szanowany Sowiński (Konrad Jałowiec) będzie kłamał przed obliczem sądu, a zebrane dowody będą świadczyły przeciwko Pawłowi. Czy Zduński w 1722 odcinku "M jak miłość" trafi na lata za kratki? Jest tylko jedna szansa na ratunek... Sprawdź, co już wiemy i zobacz nowe ZDJĘCIA w GALERII!

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się proces Pawła. Niestety, sytuacja Zduńskiego będzie fatalna. Prawdą jest, że napadł na Sowińskiego i nieźle go poturbował, na co są świadkowie i nagrania z gabinetu bogacza. Co gorsze, tatuś gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski) dorzucił jeszcze do oskarżenia kłamstwo o kradzieży telefonu. Paweł wychodzi w tej sprawie na zwykłego łobuza, który urządził sobie prywatny rajd na majątek bogacza. Piotrek po raz pierwszy w życiu będzie się bał, że przegra sprawę! 

W sądzie w 1722 odcinku "M jak miłość" Pawła wspierać będą nie tylko brat w roli obrońcy, ale także mama Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i żona Franka (Dominika Kachlik). Niestety stres, jaki ogarnie rodzinę źle wpłynie na stan Zduńskiej, która zemdleje w sali rozpraw, na oczach wszystkich zebranych! Niewykluczone, że Franka będzie już wtedy w ciąży! Czy ktokolwiek poda pomocną dłoń znękanej przez bezczelnych bogaczy rodzinie?  

Jak pisaliśmy jako pierwsi, wiadomo, że w 1722 odcinku "M jak miłość" Marcin zdobędzie wideo z ucieczki Basi przed gwałcicielem. Czy zdąży z tą wiadomością do sądu? Czy pozwolą mu zeznawać? Gdyby tak się stało, cała prawda wyszłaby ja jaw i to nie Paweł trafiłby na lata do więzienia. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1720: Straszliwa rozpacz Marcina po wypadku Szymka! Podła Iza wypnie się na własne dzieci, bo będzie romansowała z Radkiem po nocach – ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł aresztowany! Policja wtargnie do mieszkania Zduńskich. Franka wypowie te słowa w złą godzinę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany