M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Marcin zdobędzie wideo z napadu gwałciciela na Basię! Przedstawi nagranie na procesie Pawła?

W 1722 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) znajdzie wideo z napaści gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski) na Basię (Gabriela Raczyńska)! Tego dnia ruszy właśnie proces Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek) przed sądem karnym. Bronił go będzie coraz bardziej przerażony Piotrek (Marcin Mroczek). Atmosfera będzie tak gorącą, że Franka (Dominika Kachlik) zemdleje na sali sądowej, a ojciec (Konrad Jałowiec) gwałciciela będzie "łgał jak z nut". Czy Marcin w ostatniej chwili uratuje Pawła dzięki zdobytemu nagraniu WIDEO? Czy Chodakowski będzie zeznawał w 1722 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" wyjątkowo dramatycznie rozpocznie się proces Pawła przed sądem karnym. Przypomnijmy - Zduński zostanie oskarżony o napaść na Sowińskiego i kradzież jego drogiego telefonu. Jakkolwiek Paweł naprawdę dał się sprowokować bezczelnemu draniowi, który Basię zwymyślał od "dziwek", to żadnej komórki nie ukradł! Ale Sowiński stanie przed sądem i powtórzy swoje kłamstwa, odwracając uwagę od swojego synalka gwałciciela. Wygląda jednak na to, że to Marcin może odmienić bieg procesu!

Filip w 1722 odcinku "M jak miłość" będzie zapewne już za granicą, chroniony przez bogatego tatusia. Zduńscy w pierwszym dniu procesu będą się zdawać na przegranej pozycji. Przeciwnik ma kasę, znajomości i jest "powszechnie szanowanym" biznesmenem. Ale film wideo, zdobyty przez Marcina może zadać kłam wszystkiemu, co twierdzi Sowiński!

Marcin w 1722 odcinku "M jak miłość" odnajdzie jakimś cudem nagranie z momentu, w którym przerażona Basia ucieka, a Filip Sowiński ją goni! Na razie nie wiadomo, skąd będzie to wideo. Czy okaże się, że w lesie był cichy świadek i nagrał to wszystko swoim telefonem? Pewne jest, że Marcin zdobędzie twardy dowód winy gwałciciela i on jako jedyny może odmienić bieg procesu Pawła!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1722: Franka w ciąży na procesie Pawła? Szokujące wydarzenia zmienią życie Zduńskich – ZDJĘCIA

M jak miłość. Jedyna decyzja Basi przyniesie tragiczne skutki! Do końca życia nie zapomni napadu w lesie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany