M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Marcin ostatecznie rozmówi się z Radkiem. Postawi też ultimatum Izie - ZDJĘCIA

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) nareszcie rozprawi się z amantem swojej żony! Chodakowski osobiście wybierze się do domu Radka (Philippe Tłokiński) i każe mu trzymać się od Izy (Adriana Kalska) z daleka! Następnie wróci do swojego mieszkania i postawi "zapracowanej" żonie ultimatum. Jak to się wszystko skończy dla Marcina i dzieci w 1721 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie czuł się mocno zraniony zachowaniem swojej żony. Do detektywa dotrze, że Iza naprawdę zakochała się w Radku, więc wszystko w co wierzył, runęło. Marcin będzie w tak fatalnym stanie, że nie wróci na noc do domu. Pocieszać go będą Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), a nawet Barbara (Teresa Lipowska) i dzięki nim znów nabierze sił. I rozprawi się z Radkiem!

Do tego momentu w 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin starał się schodzić z linii konfliktu, obawiając się, że niesłusznie oskarża żonę o zdradę. Kiedy jednak zrozumie, że czas na "zabawy w kotka i myszkę" się skończył, pokaże kto tu rządzi!

Kiedy Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" pojawi się w domu Radka, amant Izy będzie przerażony. I słusznie, bo zdradzany mąż nie będzie "owijał w bawełnę". Marcin jasno postawi sprawę: od tej chwili Radek ma się trzymać od Izy z daleka! 

Na tym jednak swojej misji Marcin nie skończy w 1721 odcinku "M jak miłość". Po powrocie do domu postawi też ultimatum Izie. Chodakowska dostanie wybór: albo zostawia pracę i wraca do rodziny, albo z nimi koniec.

Jaką decyzję podejmie Iza? Dowiemy się śledząc wątek już 28 marca o stałej porze w TVP2!  

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze