M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Straszliwa rozpacz Marcina po wypadku Szymka! Podła Iza wypnie się na własne dzieci, bo będzie romansowała z Radkiem po nocach – ZDJĘCIA

W 1720 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zapłacze z rozpaczy, jak dziecko! Chodakowski będzie kompletnie bezradny wobec znieczulicy Izy (Adriana Kalska) wobec ich dzieci! Kiedy Szymek (Staś Szczypiński) ulegnie wypadkowi i wyląduje w szpitalu, będą przy nim tata i Olek (Maurycy Popiel) z Anetą (Ilona Janyst). Tylko po Izie nie będzie nawet śladu.... Jakby tego było mało, Maja (Laura Jankowska) zostawiona sama w przedszkolu z powodu wypadku brata będzie zalewała się łzami. W tym czasie jednak ich matka będzie miała ciekawsze zajęcia - romans z Radkiem (Philippe Tłokiński). Marcina w tak wielkiej rozpaczy, jak w 1720 odcinku "M jak miłość" już dawno nie widzieliśmy! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1720 odcinku "M jak miłość" Marcin wpadnie w prawdziwą rozpacz. Już dawno nie widzieliśmy tak bezradnego Chodakowskiego. Dobry ojciec nie zrozumie, że wypadek Szymka nie będzie dla Izy wystarczającym powodem, aby zjawić się u dziecka w szpitalu... A takie właśnie będą fakty - obolały smutny Szymek będzie czekał na kolanach Marcina na przyjazd mamy. Niestety, nie doczeka się. 

Do Szymka w 1720 odcinku "M jak miłość" przyjadą Olek z Anetą i będą pocieszać chłopca, który smutno przyzna, że go boli. Ale zranione dziecko nie doc zeka się na wizytę własnej matki w szpitalu. 

- Co jest? Co to się stało? Boli bardzo? - zatroszczy się o bratanka Olek. 

- A gdzie Iza? - zapyta w końcu doktor Chodakowska. 

-  To jest bardzo dobre pytanie... - odpowie smutno Marcin. 

Wieczorem Marcin spotka się z żoną w 1720 odcinku "M jak miłość". I wtedy wpadnie w wielką rozpacz, bo kiedy spróbuje przemówić do jej sumienia, ona będzie wgapiać się w komórkę!

- Gdzie byłaś? Ja pojechałem do Szymka, Maja została sama w przedszkolu i płakała... No gdzie byłaś?! - w tak wielkiej rozpaczy Marcin nie był już od lat!

- Nie wiem, co się dzieje z naszą rodziną... Boję się dowiedzieć - zwierzy się Marcin mamie (Małgorzata Pieczyńska) w finale 1720 odcinka "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1721: Zraniony Marcin wyniesie się z domu! Nie będzie już chciał patrzeć na Izę - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze