M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Ula powie Natalce, że ma dość Mostowiaków! Pobyt w Grabinie okaże się najgorszym koszmarem - ZDJĘCIA

2023-03-18 20:40

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) będzie miała już dość Mostowiaków, którzy uwezmą się na nią za to, że planuje na stałe wyjechać do Australii. Lisiecka będzie przekonana, że cała rodzina zmówiła się przeciwko niej i stanęła na drodze jej szczęścia, do którego w jej przekonaniu będzie miała prawo. Tyle, że w 1719 odcinku "M jak miłość" Ula wciąż będzie myśleć wyłącznie o sobie i nie weźmie pod uwagę zdania Bartka (Arkadiusz Smoleński), który będzie chciał zostać w Grabinie. A to dlatego, że pobyt na wsi okaże się dla Lisieckiej prawdziwą męczarnią, z czego zwierzy się wyłącznie Natalce (Marcjana Lelek). Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula nie zrezygnuje ze swoich planów wyjazdu do Australii na stałe. Lisiecka będzie przekonana, że ma prawo do szczęścia i nikt nie powinien stawać jej na drodze, a już szczególnie jej rodzina, z której zdaniem kompletnie nie będzie się liczyć. Tym bardziej, że nikt z Mostowiaków nie pochwali jej decyzji, przez co Ula pomyśli, że się na nią uwzięli, co w ostrych słowach wygarnie Marysi (Małgorzata Pieńkowska). W 1719 odcinku "M jak miłość" Lisiecka wciąż nie dojdzie do porozumienia ani z Mostowiakami, ani z Bartkiem, których powoli zacznie mieć już serdecznie dość, gdyż przez to jej pobyt w Grabinie zamieni się w prawdziwy koszmar...

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula otrzyma odpowiedź zwrotną od prowadzących kurs jogi w Australii, na który ogromnie będzie marzyła, aby się zapisać. Sęk w tym, że Lisiecka będzie musiała się na niego decydować bardzo szybko, gdyż kolejny będzie miał miejsce dopiero za pół roku, a Ula nie będzie chciała tyle czekać. Jednak oczywiście pojawi się problem z Bartkiem, z którego Ula zwierzy się jedynie Natalce!

- Napisali mi, że jeśli się zdecyduje, to dzisiaj muszę zapłacić 1 ratę. Wiesz, taki kurs to jest dla mnie inwestycja. Będę mogła sama uczyć albo nawet otworzę własną szkołę. Ten się zaczyna za tydzień, a kolejny dopiero za pół roku. Tylko, że no... Bartek nie chce ze mną wracać... - wyjaśni siostrze w w 1719 odcinku "M jak miłość".

Wtedy w 1719 odcinku "M jak miłość" Natalka zacznie dopytywać Ulę, czy próbowała przekonać Bartka do zmiany decyzji, na co Lisiecka oczywiście przytaknie, ale z marnym skutkiem. Siostra od razu domyśli się, w jaki sposób Ula "rozmawiała" i również zacznie robić jej wymówki, co powoli wyprowadzi już Lisiecką z równowagi, gdyż zrozumie, że już wszyscy się na nią uwzięli!

- No próbowałam, oczywiście, że tak. Tylko, że on ma coraz większy żal do mnie, a ja coraz większe poczucie winy. Dobra, proszę cię, chociaż ty mnie nie osądzaj. Naprawdę już wystarczająco w tej sytuacji czuje się zagubiona i osamotniona. Jeszcze ten miesiąc tutaj to jest jakiś koszmar! Dobra, trzymaj się Natka, zadzwonię potem - zakończy Ula.

W 1719 odcinku "M jak miłość" Ula ponownie spróbuje namówić Bartka do wylotu do Australii i to tego samego dnia, ale ich rozmowa znów szybko przerodzi się w kłótnię. Wówczas Lisiecka uzna, że już nic jej nie trzyma i zdecyduje się natychmiast opuścić Grabinę, zostawiając mężowi na pożegnanie jedynie list, w którym za wszystko rozliczy się z Mostowiakami...

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze