M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1718: Andrzej będzie czuwał nad Julią, ale z nią będzie coraz gorzej. Zawali nawet pracę

W 1718 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) nie posłucha życzenia Julii (Marta Chodorowska), aby trzymać się od niej z daleka. Budzyński będzie czuwał nad domniemaną kochanką pomimo jej wyraźnej niechęci i deklarowanej nienawiści. Stan Malickiej z dnia na dzień będzie się zdecydowanie pogarszał. Kiedy w 1718 odcinku "M jak miłość" zacznie zawalać sprawy zawodowe Andrzej zacznie się obawiać, że Julia może znów targnąć się na swoje życie. Czy słusznie? A co z jego małżeństwem z Magdą (Anna Mucha) w takim układzie?

"M jak miłość" odcinek 1718 - poniedziałek, 20.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1718 odcinku "M jak miłość" Budzyński dowie się od Marty (Dominika Ostałowska), że Julia ma problemy w pracy. Andrzej będzie starał trzymać się z daleka od Malickiej, ale troska o nią nie "wyjdzie mu z głowy". Kiedy Wojciechowska ujawni nowe fakty z zawalonych spraw sądowych Julii, Budzyński postanowi jeszcze raz jej pomóc. Jaka czeka go za to nagroda? 

Andrzej w 1718 odcinku "M jak miłość" uda się po raz kolejny do Julii, świadom, że może go spotkać z jej strony kolejny atak wściekłości. Jednak Budzyński i tak postara się przekonać kochankę, aby przyjęła jego pomoc chociaż e sprawach zawodowych. I co zrobi Julia? 

Julia w 1718 odcinku "M jak miłość" oczywiście pomocną dłoń Budzyńskiego odrzuci. Andrzej znów zawrze tajemny pakt z Sylwią (Hanna Turnau), aby znaleźć sposób na ratowanie przyjaciółki. Tylko czy na tej kolejnej akcji ratunkowej nie ucierpi kruche małżeństwo Budzyńskich?

Na razie pozostaje tajemnicą produkcji "M jak miłość" jak Magda przyjmie kolejne starania męża o kochankę. Z jednej strony po samobójstwie Julii Budzyńska zrozumiała i wsparła męża. Na ile jeszcze wystarczy jej cierpliwości? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1718: Matka Nadii nie żyje! Magda i Andrzej przekażą jej złą nowinę dopiero po powrocie ojca z niewoli

M jak miłość. Magda skazana na Julię. Po spotkaniu z kochanką Andrzeja powie Kindze, że nigdy się od niej nie uwolni
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze