M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Ostateczna rozgrywka Łukasza z Argasińskim! To spotkanie zmieni wszystko - ZDJĘCIA

W 1715 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostatecznej rozgrywki między Łukaszem (Jakub Józefowicz) a byłym mężem Patrycji (Alżbeta Lenska), Argasińskim (Karol Strasburger)! Panowie spotkają się w szpitalu i dojdzie między nimi do bardzo poważnej rozmowy. Po wielu miesiącach knucia Argasińskiego przeciwko rodzinie Łukasza rywale do serca jednej kobiety nareszcie rozmówią się. Jakie decyzje zapadną w 1715 odcinku "M jak miłość"? Zdradzamy: po tym spotkaniu zmieni się wszystko! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" uwodzicielka Klaudia (Angelika Smyrgała) zrezygnuje z dalszego "leczenia" Łukasza. Jak pamiętamy dziewczyna została nasłana na fizjoterapeutę przez Ewę Kalinowską (Anna Kerth), która po cichu knuje z Argasińskim. Ale Klaudia  - według dwutygodnika "Świat seriali" - podejmie samodzielną decyzję, przeprosi Łukasza za swoje zachowanie i pożegna się. Jaka będzie reakcja Jerzego i Ewy?

Ewa w 1715 odcinku "M jak miłość" zamelduje Argasińskiemu, że Klaudia "zbuntowała się" i nie będzie dłużej dla nich pracować Co więcej, ze słów Kalinowskiej będzie wynikało, że "skoro Łukasz zdał test wierności, Jerzy ma go zostawić w spokoju". Czy Argasiński przełknie taką klęskę i zniewagę?

Na odpowiedź nie trzeba będzie w 1715 odcinku "M jak miłość" długo czekać. Kiedy Łukasz "wpadnie" na rywala na szpitalnym korytarzu, "potwór" przemówi. Czy ostrzeże Łukasza przed kolejną akcją?

Wszyscy będą zaskoczeni w 1715 odcinku "M jak miłość" - Jerzy zachowa się jak normalny człowiek! Argasiński życzy Łukaszowi i Patrycji "wszystkiego dobrego" i oddali się powolnym krokiem. Czy będzie już można ogłosić ostateczne zwycięstwo miłości w walce z okrucieństwem, czy to raczej cisza przed wielką burzą?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1714: Magda pocieszy Andrzeja po próbie samobójczej Julii. Nareszcie pójdą o krok dalej - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Oto prawdziwy ojciec dziecka Weroniki. Wrobiła Wernera w ciążę, ale wszystko się wyda!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze