M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Jakub po białaczce oszaleje z rozpaczy! Będzie chciał uciec od Kasi - ZDJĘCIA

W 1715 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że choć zdrowie Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) uległo znacznej poprawie, jego stan psychiczny sięgnął dnia. Dzięki przeszczepowi szpiku Karski pokonał białaczkę i już będzie mógł cieszyć się, że uciekł śmierci "spod kosy". Ale będzie wręcz przeciwnie! Jakub nie tylko nie będzie skakał z radości, ale zacznie wariować! Czy dojdzie do tego w 1715 odcinku "M jak miłość", że Kuba będzie chciał uciec od ukochanej Kasi (Paulina Lasota)? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" uzdrowiony w ostatniej chwili Jakub dosłownie zacznie szaleć. I to wcale nie ze szczęścia, choć miałby powody, po pokonał agresywną białaczkę. Karski zacznie pokazywać pierwsze objawy szaleństwa z rozpaczy! Co wprawi dzielnego detektywa w taki absurdalny stan? Czy faktycznie będzie gotów uciec od Kasi? Doktor Stawska będzie przekonana, że dokładnie tak właśnie jest!

Wszystko zacznie się w 1715 odcinku "M jak miłość" o poranku, kiedy Kasia będzie szykowała się do pracy. Kiedy piękna pani doktor stanie przed lustrem, zły na cały świat Jakub zacznie złorzeczyć. Dlaczego?

- Uciekasz? - zaczepi malującą się ukochaną Kuba w 1715 odcinku "M jak miłość". - I znowu zostawiasz mnie tutaj samego?! 

- Nie narzekaj - zajęta makijażem Kasia nawet nie spojrzy na narzeczonego. - Tak ci źle?

- Bez ciebie? Bardzo mi źle! - wyrzuci z siebie Karski. 

Okazuje się, że Karski w 1715 odcinku "M jak miłość" - jeszcze do niedawna dzielny detektyw i wspólnik Marcina (Mikołaj Roznerski) - będzie sfrustrowany faktem, że zostaje sam w domu. W dodatku Kasia "wyprowadza go na spacery na pięć minut na taras". I on będzie miał tego serdecznie dosyć!

- Ale ja już wariuję tutaj zamknięty w tych czterech ścianach! Śni mi się po nocach, że wyjeżdżam gdzieś daleko!- wyrzuci z siebie Jakub. 

- Czyli chcesz ode mnie uciec, tak? - zapyta Kasia. 

Jaka będzie odpowiedź Karskiego w 1715 odcinku "M jak miłość"? Czy faktycznie zniknie z domu i poleci na koniec świata, byle dalej od wszystkiego, co przypomina mu, że niedawno prawie umarł? A może Kasia zdoła "rozbroić" złość ukochanego? Przekonamy się już we wtorek, 7 marca o stałej porze w TVP2!

Nie przegap: Franka z M jak miłość poważnie zachorowała! Choroba zmieniła Dominikę Kachlik nie do poznania - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1714 ZWIASTUN. Andrzej wróci do domu, ale Magdy tam nie będzie? Julia podetnie sobie żyły
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze