M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1713: Staszek i Rafał wylecieli do drogówki?! Kiedyś rozwiązywali sprawy morderstw, teraz łapią pijanych rowerzystów. Czym zasłużyli? - ZDJĘCIA

2023-02-28 21:08

W 1713 odcinku "M jak miłość" zobaczymy jak nisko upadła policja w Lipnicy. Kiedy Staszek (Sławomir Holland) był tam komendantem, to rozwiązywano największe sprawy, szukano morderców, ratowano porwanych... To on zatrudnił Janka (Tomas Kollarik) i uczynił go swoim następcą. Rafał (Jakub Kucner) z kolei był policyjnym partnerem Soni (Barbara Wypych) i z nią ruszył na wojnę z mafią. Był też obiektem namiętnej miłości ślicznej Ali (Alicja Ostolska) i stał przy rodzinie Mostowiaków, kiedy w tragicznym wypadku zginęli Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński). Ale w 1713 odcinku "M jak miłość" Staszek z Rafałem będą stali na drodze i łapali jadących krzywo rowerzystów! Za co dwa wybitni przedstawiciele zostali "zesłani" do drogówki?

"M jak miłość" odcinek 1713 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1713 odcinku "M jak miłość" Staszek z Rafałem znów wkroczą do akcji. Tyle, że nie będzie to interwencja z dawnych czasów, kiedy najlepsi w Lipnicy policjanci łapali groźnych przestępców. Stadnicki z Popławskim będą stali na wiejskiej drodze i łapali na radar kierowców! Niestety, nawet w tym zakresie nie będą mieli wielkich osiągnięć - panom z drogówki uda się upolować jedynie Żaka (Krzysztof Tyniec) na rowerze, bo będzie jechał jak pisany. Co się stało z zacnymi policjantami w "M jak miłość"?

Komenda w Lipnicy w "M jak miłość" praktycznie przestała działać. Od kiedy zginął dobrze zapowiadający się aspirant Andrzej Lisiecki najpoważniejszym aresztantem była tam sołtys Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska). Wręcz wygląda na to, że wszyscy okoliczni przestępcy pognali w ślad za Jankiem i Sonią... Czy dlatego Staszek z Rafałem próbują przydać się łapiąc kierowców na wiejskiej drodze?

Kiedyś to była policja w "M jak miłość"...

A kiedyś znaczenie komendy w Lipnicy w "M jak miłość" było ogromne! Za Rafałem snuł się cień jego ojca pedofila, którego złapała policja pod wodzą Staszka. Janek i Sonia stanowili cudowny duet, który ostatecznie doprowadził ich na ślubny kobierzec. Morawski wprawdzie długo miotał się z miłości do Uli (Iga Krefft), ale siostrzenica Kisielowej wygrała jego serce. Rafał z kolei kochał Sonię, ale już prawie uległ ślicznej Ali. To on stał przy Mostowiakach i Lisieckich, kiedy pijak Jaszewski (Tomasz Lulek) zabił Marzenkę i Andrzejka. Stadnicki szybko doprowadził drania za kratki. Ale po tych namiętnościach i wielkich akcjach nie został nawet ślad! 

W 1713 odcinku "M jak miłość" Staszek z Rafałem będą mieli kłopot z namówieniem Żaka do tego, aby dmuchnął w "balonik". W końcu Stadnickiemu pomoże swoim autorytetem Popławski i Robert wykona polecenie. Ale okaże się, że jest trzeźwy jak dziecko i dzielni policjanci będą musieli wysłuchać w jakim stresie żyje. Czy tak zakończy się wielka kariera ostatnich policjantów w Lipnicy?   

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1713: Ula stchórzy i ucieknie Bartkowi za granicę! Zostawi mu tylko list. Barbara będzie wstrząśnięta - ZDJĘCIA

M jak miłość. Paweł aresztowany! Policja wtargnie do mieszkania Zduńskich. Franka wypowie te słowa w złą godzinę
Najnowsze