M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1712: Niezwykle wzruszające sceny z Wojtkiem Marszałkiem i Krysią! Wielka miłość na pożegnanie - ZDJĘCIA

W "M jak miłość" pożegnanie Marszałka (ś.p. Emilian Kamiński) odbędzie się stosownie do tematu całego serialu. Wojtek w 1712 odcinku sagi rodu Mostowiaków przekona swoją żonę Krysię (Hanna Mikuć), że naprawdę bardzo ją kocha! Będzie gitara, będą romantyczne pieśni w wykonaniu Emiliana Kamińskiego, będą czułe pocałunki i plan cudownej wyprawy do Hiszpanii. Jak będzie wyglądała ostatnia scena miłości Wojtka i Krysi Marszałków w 1712 odcinku "M jak miłość"? Zobacz w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1712 odcinku "M jak miłość" Krysia Filarska będzie dosłownie rozpieszczana i noszona na rękach. Najpierw Kinga (Katarzyna Cichopek) podziękuje matce za pomoc nad dziećmi, bez której nie dałaby sobie rady z liczną rodziną i obowiązkami zawodowymi. Ale najważniejsze sceny dotyczyć będą niezwykłego wyznania miłości w wykonaniu Marszałka! Według serwisu AKPA Wojtkowi nareszcie uda się przekonać żonę, że ją kocha ponad życie!

Historia Marszałka i Krysi w "M jak miłość" do łatwych nie należy. Wojtek jest drugim mężem matki Kingi. Z pierwszym, Zbigniewem (Andrzej Precigs) Krysia przeżyła bardzo ciężki rozwód, a kiedy poznała Marszałka szybko zostawiła go dla swojej pierwszej miłości, Juliusza. Wojtek z kolei miał problemy z alkoholem i w trakcie małżeństwa nie raz zachowywał się agresywnie. Ostatecznie Krysia i Marszałek zostali wspaniałymi dziadkami i wygląda na to, że między nimi się poukładało. W 1712 odcinku serialu zobaczymy, jak w jednej z ostatnich scen serialu, Wojtek przekonuje żonę, iż kocha ją nad życie!

W 1712 odcinku "M jak miłość" Wojtek zagra dla żony na gitarze, zaśpiewa niezwykle romantyczną pieśń, a po czułym pocałunku ujawni, że ma dla niej niespodziankę. Wojtek przygotuje wspólną wyprawę z żoną do Hiszpanii. I prawdopodobnie już nigdy więcej nie zobaczymy Marszałka na ekranie. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1712: Marcin odnajdzie oprawcę Basi! To syn znanego biznesmena - ZDJĘCIA

M jak miłość. Wyjątkowe wspomnienie zmarłego Emiliana Kamińskiego. Anna Mucha nie powstrzymała łez
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze