M jak miłość

M jak miłość odcinek 1712: Basia znienawidzi Pawła za koszmarną awanturę na komendzie! Zrobi z siebie ofiarę i trafi za kratki - ZDJĘCIA

W 1712 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) po raz pierwszy w życiu znienawidzi Pawła (Rafał Mroczek)! Przybrana córka Zduńskiego nie podaruje mu tego, że kiedy ona cierpi po próbie gwałtu, on urządza sobie awantury! Dla Basi bardzo ciężka będzie próba złożenia kolejnych zeznań. Zwłaszcza, że ona nadal niewiele będzie z tego koszmaru pamiętać. A Paweł zamiast być przy niej i zadbać o jej dobrostan, sam zachowa się jak ofiara! Koniec agresji Pawła w 1712 odcinku "M jak miłość" nastąpi dopiero w tym momencie, kiedy policjanci, na oczach rodziny wyprowadzą go w kajdankach. Czy buńczuczny Zduński straci nie tylko wolność, ale i ukochaną córkę?

"M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 6.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1712 odcinku "M jak miłość" Basia będzie zmuszona stawić po raz kolejny na komendzie. Policjanci pokażą jej zdjęcia podejrzanych, ale niestety żaden z nich nie będzie przypominał gwałciciela Filipa. Dla córki Pawła będzie to kolejne ciężkie spotkanie z traumatycznym wydarzeniem w jej życiu. Niestety Zduński nie stanie na wysokości zadania i zamiast wesprzeć córkę, urządzi policjantom koszmarną awanturę! 

- To wszystko?! Minął prawie miesiąc odkąd ten człowiek zaatakował moją córkę! On dalej jest na wolności! - zacznie Paweł w 1712 odcinku "M jak miłość".  

- Zapewniam pana, że robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby złapać sprawcę. Ale jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić o szczegółach - odpowie mu spokojnie policjantka. 

- Może usiłowanie gwałtu to za mało?!

Basia do Pawła w "M jak miłość": A może to ty jesteś ofiarą?

W tym momencie 1712 odcinka "M jak miłość" Basia nie zniesie dłużej zachowania ojca. Nie dość, że to co przeżyła w lesie jest dla niej strasznym upokorzeniem i wstydem, to jeszcze będzie musiała się wstydzić za Pawła! 

- Możemy już iść? Czekam na korytarzu! Dzięki! W ogóle, żałuję, że tu jesteś! - zaatakuje ojca Basia.

- Basiu... 

- Chciałam to załatwić i wrócić do domu, ale tobie się zachciało awantury. Jak go mają znaleźć? Nie dałam im żadnych sensownych informacji. Nic, bo niczego nie pamiętam! - Basia będzie zrozpaczona.

- Po prostu ta bezsilność mnie dobija - wyzna Paweł nadal zajmując się sobą, a nie córką.

- A może to ty jesteś ofiarą? A nie.... Ty się tak po prostu zachowujesz...

Paweł obieca córce w 1712 odcinku "M jak miłość", że zacznie lepiej panować nad swoimi emocjami. Ele nie dotrzyma słowa, bo kiedy sprowokuje go ojciec gwałciciela, biznesmen Sowiński, pobije drania. Bogacz wykorzysta zachowanie Zduńskiego i wsadzi go za kratki nie tylko za napaść, ale i za kradzież... Basia z Franką (Dominika Kachlik) będą bezradnie patrzeć, jak Paweł wyprowadzany jest z domu w kajdankach. Czy córka kiedyś wybaczy ojcu, że nie umiał zapanować nad sobą i być przy niej, kiedy najbardziej go potrzebowała? 

M jak miłość. Paweł aresztowany! Policja wtargnie do mieszkania Zduńskich. Franka wypowie te słowa w złą godzinę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze