M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1711: Szymek zginie pod kołami samochodu? Tragiczny wypadek syna Marcina przez niedbalstwo Izy

W 1711 odcinku "M jak miłość" Szymek (Staś Szczypiński) ulegnie straszliwemu wypadkowi! Wszystko przez Izę (Adriana Kalska), która będzie tak mocno zajęta nowym romansem, że nie zauważy, że syn Marcina (Mikołaj Roznerski) wybiegł na ulicę prosto pod koła pędzącego samochodu! Zdarzenie będzie miało miejsce w Gródku, gdzie Chodakowska zabierze dzieci do redakcji, ale będzie wolała zajmować się wróżbami na temat jej życia uczuciowego, niż opieką nad Szymkiem i Mają (Laura Jankowska). I to się źle skończy! Czy syn Marcina i Kasi (Agnieszka Sienkiewicz) w 1711 odcinku "M jak miłość" zginie pod kołami samochodu przez niedbalstwo Izy? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1711 - wtorek, 21.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1711 odcinku "M jak miłość" Iza zabierze dzieci do pracy. Będzie to jej próba pogodzenia życia "zawodowego" i rodzinnego, która skończy się tragicznie! Iza będzie tak zajęta Radkiem i Cyganką, która powróży jej nowy romans, że zupełnie zapomni o najmłodszych! Efekt będzie tragiczny, bo Szymek i Maja będą musieli sami zająć się sobą, a to przecież jeszcze małe dzieci. Jak dojdzie do tragicznego wypadku synka Marcina i Kasi?

Zaniedbany Szymek w 1711 odcinku "M jak miłość" wybiegnie z redakcji na ulicę. W tym samym momencie na drodze w Gródku pojawi się rozpędzone samochód, a dziecko wpadnie prosto pod koła! Czy Szymek zginie tragicznie?

Szczęście w nieszczęściu, że amant Izy, Radek w 1711 odcinku "M jak miłość" zauważy co się dzieje i wybiegnie za Szymkiem. W ostatnie chwili asystent złapie Szymka spod rozpędzonego auta, ale siebie już nie uratuje. Według serwisu AKPA Radek sam ulegnie wypadkowi. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1708: Basia po próbie gwałtu zobaczy się z matką Alą? Paweł będzie przerażony efektem – ZDJĘCIA

M jak miłość. Jedyna decyzja Basi przyniesie tragiczne skutki! Do końca życia nie zapomni napadu w lesie
Najnowsze

Materiał sponsorowany