M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Dramatyczna walka Magdy o życie Andrzeja! Pościg za karetką to dopiero początek - ZDJĘCIA

W 1710 odcinku "M jak miłość" zobaczy dramatyczną walkę Magdy (Anna Mucha) o życie Andrzeja (Krystian Wieczorek)! Budzyńska do ostatniej chwili nie będzie wiedziała, czy jej mąż przeżył wypadek w Ukrainie. Rozmowa z Kamilem (Marcin Bosak), który odnajdzie Andrzeja w szpitalu zostanie przerwana. Gryc zorganizuje transport sanitarny przyjaciela do Polski, ale niestety Andrzej będzie w śpiączce. Magda w 1710 odcinku "M jak miłość" będzie walczyła jak lwica, aby jak najszybciej znaleźć się u boku męża. Pościg za karetką na lotnisku to dopiero początek tego, co Magda pokaże z miłości do Andrzeja! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1712 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Magda ostatnia dowie się, co się dzieje z jej mężem. Trudno sobie wyobrazić, jaki horror będzie przeżywała Budzyńska nie mając nawet pojęcia, czy Andrzej przeżył wypadek! Kamil da znać przyjaciółce przez telefon, że odnalazł jej męża, ale połączenie zostanie przerwane w momencie, kiedy Magda będzie pytać, czy on żyje!

Magda w "M jak miłość": Co z nim, żyje?!

- Halo, słyszysz mnie?! - będzie krzyczała Magda w słuchawkę w 1710 odcinku "M jak miłość", prawie nie słysząc Kamila. 

- Nareszcie! Nie mogłem się do ciebie dodzwonić, a mam wieści - odpowie Kamil. 

- Kamil, mów co z nim! Żyje?!

Niestety Magda nie pozna stanu męża aż do momentu 1710 odcinka "M jak miłość" , kiedy Andrzej wyląduje transportem sanitarnym na lotnisku w Warszawie. I wtedy Budzyńska pokaże wszystkim, co znaczy prawdziwa miłość!

Magda w "M jak miłość": Stój! Tam jest mój mąż!

Magda dosłownie będzie biegła za karetką, krzycząc: - Stój! Stój! Tam jest mój mąż! Andrzej.... - w końcu żona dopadnie do noszy, na których będzie leżała nieprzytomny Budzyński. 

- Boże, przez co ta dziewczyna musiała przejść - skomentuje smutno wydarzenia Kinga (Katarzyna Cichopek) w 1710 odcinku "M jak miłość". 

Finał tej walki Magdy o Andrzeja w "M jak miłość" będzie spektakularny. To czułe słowa żony wybudzą Budzyńskiego ze śpiączki i tak stanie się prawdziwy cud miłości w "M jak miłość".  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1711: Marcin odda Radkowi Izę z wdzięczności za uratowanie Szymka? Dziwny komentarz Mikołaja Roznerskiego - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość odcinek 1708 ZWIASTUN. Wypadek Andrzeja na Ukrainie! Kamil dostanie straszne wieści o Budzyńskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze