M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1710: Anita zastąpi Kingę u boku Magdy. Tylko ona będzie przy Budzyńskiej w najważniejszej chwili - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1710 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) będzie przy Magdzie (Anna Mucha) w najważniejszej chwili w życiu! Kiedy Kamil (Marcin Bosak) ściągnie do Polski nieprzytomnego Andrzeja (Krystian Wieczorek), właśnie jego narzeczona stanie u boku żony Budzyńskiego. To ona zadba o bezpieczeństwo Magdy w drodze na lotnisko i pocieszy ją w momencie, kiedy będzie tego najbardziej potrzebowała. Jak Anita zajmie miejsce Kingi w 1710 odcinku "M jak miłość" - sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1710 - poniedziałek, 20.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1710 odcinku "M jak miłość" Magda będzie umierała ze strachu o Andrzeja. Długo nie będzie miała pojęcia czy jej ukochany mąż żyje, a jedyna informacja będzie taka, że Kamil go odnalazł w ogarniętej wojną Ukrainie. Ale w jakim stanie nie będzie wiadomo do ostatniej chwili. Potem gruchnie wiadomość, że Andrzej jest w śpiączce i wraca transportem sanitarnym do Polski w "obstawie" Gryca. I w tym momencie to właśnie Anita zaopiekuje się roztrzęsioną Magdą!

Narzeczona Kamila w 1710 odcinku "M jak miłość" od razu zaofiaruje się, że pojedzie z Magdą na lotnisko. W drodze zauważy, w jak złym stanie jest Budzyńska. I wtedy powie słowa, które będą najbardziej Magdzie potrzebne. 

- Magda, ja wiem, że się stresujesz i boisz o Andrzeja, ale on się nie podda! - powie Magdzie Anita w 1710 odcinku "M jak miłość". - Ma dla kogo żyć!

I w tym momencie 1710 odcinka "M jak miłość", jak za dotknięciem "czarodziejskiej różdżki" do Magdy zadzwoni Kamil z informacją, że właśnie wylądowali z Andrzejem na lotnisku w Warszawie. Anita uśmiechnie się uspokojona, że jej narzeczony jest w dobrym stanie i nic mu się nie stało. Ale do tego momentu nie piśnie nawet słowem o swoich obawach, jak najlepsza przyjaciółka. 

Kinga w tym czasie w 1710 odcinku "M jak miłość" też bardzo pomoże Magdzie. To Zduńscy zaopiekują się małą Nadią, kiedy Budzyńska będzie trwała przy mężu.  

Zobacz też: M Jak miłość, odcinek 1710: Kamil po powrocie z Ukrainy nie będzie już taki sam. Anita jako pierwsza pozna wstrząsające kulisy wyprawy Gryca - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia popełni samobójstwo? Podetnie sobie żyły, bo nie zniesie, że Magda i Andrzej znów będą razem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze