M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Werner popełni samobójstwo?! Nie poradzi sobie z myślą, że zostanie ojcem - ZDJĘCIA

2023-02-09 12:57

W 1708 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 13.02.2023 o 20.55 w TVP2) świat Wernera (Jacek Kopczyński) w jednej chwili legnie w gruzach! Adam zupełnie nie poradzi sobie z myślą, że dopiero co zaczął spotykać się z Weroniką (Ewelina Kudeń-Nowosielska), a już jego kochanka jest w ciąży, a on niebawem zostanie ojcem. W 1708 odcinku "M jak miłość" Werner zemdleje na wieść o dziecku, ale później będzie z nim jeszcze gorzej. Prawnik wejdzie na dach kancelarii i będzie gotowy skoczyć! Czy Adam odbierze sobie życie? Sprawdźcie, co już wiemy i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" życie Adama wywróci się do góry nogami i to przez jedno spotkanie z Weroniką! Przypomnijmy, że Stępień postanowiła wrobić Wernera w dziecko, gdy dowiedziała się, że obecny kochanek zostawił ją na lodzie w ciąży! Wówczas podła matka Poli (Hania Nowosielska) posunęła się do małej intrygi i pod pretekstem skręcenia szafki zwabiła prawnika do sypialni. Niewinna przysługa zakończyła się gorącym seksem, po którym w 1708 odcinku "M jak miłość" Weronika będzie chciała przeprowadzić z Adamem rozmowę. Werner od razu pomyśli, że kochance chodzi o poważne podejście do ich relacji i nawet przez myśl mu nie przejdzie, że będzie mowa o dziecku!

W 1708 odcinku "M jak miłość" Weronika oświadczy Adamowi, że spodziewa się dziecka, a na potwierdzenie swoich słów pokaże prawnikowi pozytywny test ciążowy. Zszokowany Werner zareaguje na dobre wieści omdleniem, ale gdy powoli zacznie dochodzić do siebie, to wcale nie ucieszy się z ciąży kochanki. Adam nie będzie gotowy na bycie ojcem, tym bardziej, że dopiero co zaczął spotykać się z Weroniką, a ona już spodziewa się dziecka. Oczywiście, Wernerowi nie przyjdzie do głowy, że Stępień może go wrabiać, a strach przed odpowiedzialnością okaże się tak duży, że tuż po przyjściu do pracy w 1708 odcinku "M jak miłość" prawnik zdecyduje się na desperacki krok...

W 1708 odcinku "M jak miłość" Adam wejdzie na dach budynku kancelarii i zacznie się wychylać. Wówczas Werner wróci myślami do rozmowy z Weroniką i wyobrazi sobie płacz dziecka, który kompletnie go przerazi. Spanikowany prawnik spojrzy w dół i w pierwszej chwili będzie gotowy skoczyć, ale w ostatniej chwili zmieni zdanie i wróci do środka. Jeszcze w 1708 odcinku "M jak miłość" Adam postanowi zrzucić z siebie ten ciężar i powiedzieć o wszystkim Anicie (Melania Grzesiewicz) i Kamilowi (Marcin Bosak), ale w świetle wypadku Andrzeja (Krystian Wieczorek) na Ukrainie ta sprawa będzie miała drugorzędne znaczenie, choć prawda i tak wyjdzie na jaw!

M jak miłość. Ciąża Weroniki zwali Wernera z nóg. Złapie Adama na dziecko?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze