M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: To Piotrek znajdzie gwałciciela Basi. Nie przyzna się w sądzie kto za tym stoi?

W 1706 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) wpadnie w łapy gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski) i zostanie znaleziona nieprzytomna w lesie. Już w dwa odcinki później, w 1708 odsłonie serii Paweł (Rafał Mroczek) zwróci się do Piotrka (Marcin Mroczek) o pomoc w wytropieniu Filipa. Mecenas Zduński nie odmówi bratu i w finale tej ponurej historii ojczym Basi zasiądzie na ławie oskarżonych. Co tak naprawdę wydarzy się w 1708 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Basia będzie w tragicznym stanie psychicznym po ataku gwałciciela Filipa. A Paweł będzie szalał, aby odnaleźć chłopaka, który wyrządził jej taką krzywdę. Ostatecznie Zduński zwróci się o pomoc do brata w odnalezieniu młodocianego bandyty "z dobrego domu". Czy Piotrek wytropi Filipa? Czy opowie o tym w sądzie, jako obrońca Pawła?

Sprawa z gwałcicielem Basi w "M jak miłość" nie skończy się szybko. Kiedy Paweł poprosi Piotrka o pomoc w 1708 odcinku serialu nie przewidzi, do czego doprowadzi rodzinę Zduńskich. Jak pisaliśmy jako pierwsi wszystko tak bardzo się skomplikuje, że Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! A to jeszcze nie koniec, bo Paweł zostanie aresztowany i zasiądzie na ławie oskarżonych, więc nie wiadomo, jak to się skończy... 

Czy to Piotrek odnajdzie Filipa w "M jak miłość" i Paweł przekroczy granice prawa, aby dokonać okrutnej zemsty za córkę? Kto zapłaci najwyższą cenę za brutalny atak młodego zwrydonialca?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1708: Magda zaleje się łzami jak dostanie tragiczne wieści z Ukrainy. Nie będzie wiedziała czy Andrzej żyje!

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Najnowsze