M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1708: Basia po próbie gwałtu zobaczy się z matką Alą? Paweł będzie przerażony efektem – ZDJĘCIA

W 1708 odcinku "M jak miłość" Ala (Olga Frycz) może nareszcie pojawi się u boku córki. Jak widzimy w zwiastunie odcinka Paweł (Rafał Mroczek) komentuje przyjazd matki Basi (Gabriela Raczyńska) po brutalnym napadzie i próbie gwałtu, ale jest zszokowany efektem. Z pasierbicą, którą Zduński kocha jak córkę będzie tylko gorzej! Basia w 1708 odcinku "M jak miłość" pogrąży się w depresji i nie poradzi sobie z tym, co zwyrodnialec Filip (Kacper Zalewski) jej zrobił. A przyjazd Ali na pewno nie pomoże. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1708 - poniedziałek, 13.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1708 odcinku "M jak miłość" Basia wpadnie w czarną rozpacz, po próbie gwałtu, z której ledwo uszła z życiem. U boku córki będzie cały czas Paweł i jego żona Franka, która traktuje już dziewczynę, jak swoją córkę. Nie wiadomo na razie, które z nich wpadnie na pomysł, aby na pomoc dla Basi wezwać jej rodzoną matkę, Alę. Niestety ich spotkanie nie przyniesie poprawy, a może z Basią będzie jeszcze gorzej? 

 W zwiastunie 1708 odcinka "M jak miłość" widzimy, jak załamany Paweł komentuje do Franki wizytę Ali, a Basia zalewa się łzami. Co się wydarzy podczas tej tak bardzo potrzebnej wizyty Ali u własnego dziecka?

- Baśki nie ma w domu! Co robimy, Paweł? - wpadnie do kuchni przerażona Franka w 1708 odcinku "M jak miłość". 

- Myślałem, że przyjazd Ali coś zmieni - zmartwi się Zduński. 

Zaraz potem w 1708 odcinka "M jak miłość" widać kompletnie zapłakaną Basię, która nie może nawet złapać tchu! Córka Zduńskich będzie w każdej minucie przeżywała od nowa brutalny napad w lesie, podczas którego chyba tylko cudem nie doszło do gwałtu. Na pewno będzie także przerarażona, że gwałciciel czai się gdzieś obok i dokończy to, co zaczął.  

Trudno oczekiwać, aby w sytuacji tak wielkiej traumy nastolatki w 1708 odcinka "M jak miłość" wizyta Ali mogła coś zmienić. Matka już dawno straciła kontakt z własną córką do tego stopnia, że nie odezwała się z życzeniami nawet na 18-kę Basi. Kto pomoże córce Pawła?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1710: Andrzej wybudzi się ze śpiączki tylko dzięki słowom Magdy! To będzie prawdziwy cud - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1706: Basia brutalnie napadnięta i zgwałcona?! Paweł i Franka znajdą ją w fatalnym stanie w lesie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze