M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Tragedia u Zduńskich! Lenka zacznie ćpać?! Wmiesza się w złe towarzystwo ze szkoły - ZDJĘCIA

W 1705 odcinku "M jak miłość" Zduńskich dotknie wielka tragedia. Lenka (Olga Cybińska) zacznie naukę w liceum, gdzie błyskawicznie wpadnie w złe towarzystwo! Według serwisu z programem telewizyjnym AKPA córka Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zada się z ludźmi, którzy już mają doświadczenie z narkotykami. Czy Lenka sama zacznie ćpać? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

1705 odcinku "M jak miłość" Lenka rozpocznie naukę w liceum, co będzie ważnym i dobrym wydarzeniem dla rodziny. Niestety szybko radość zamieni się w wielki lęk Kingi i Piotrka o najstarsze dziecko! Córka Zduńskich wpadnie w oko dwóm chłopakom, Antkowi i Igorowi, którzy z miejsca wciągną ją w złe towarzystwo. Czy to się źle skończy?

Niestety, w 1705 odcinku "M jak miłość" Lenka z nowymi kumplami ucieknie ze szkoły na wagary. Zaczną się też liczne imprezy w domach, podczas których będą się działy koszmarne rzeczy. Okaże się, że Antek i Igor mają już doświadczenie z narkotykami i chętnie się tym podzielą z młodą Zduńską... Czy Lenka pod wpływem rówieśników zacznie ćpać?

Kinga i Piotrek w 1705 odcinku "M jak miłość" będą mieli problem ze wszystkimi dziećmi. Misiek podczas treningu dozna bolesnego urazu kostki, a jedna z bliźniaczek trafi do szpitala na oddział ratunkowy z koralikiem w nosie. Czy Zduńscy zauważą, co wyprawia ich najstarsza córka? Czy zdołają na czas zareagować? Przekonamy się śledząc wątek rodziny Zduńskich w TVP2. 

Zobacz też: M jak miłość. Syn Magdy i Olka porzucony?! Ojciec już dawno o nim zapomniał, a teraz matka będzie kochać tylko Nadię

M jak miłość. Bistro Kingi przejęte! Piotrek spłacił Pawła, ale teraz wydało się, że nie do końca
Najnowsze