M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Rozpacz Julii na wieść o dziecku Magdy i Andrzeja. Nikt nie będzie się nad nią litował - ZDJĘCIA

2023-01-25 21:33

W 1705 odcinku "M jak miłość" Julia (Marta Chodorowska) pogrąży się w rozpaczy, kiedy usłyszy, że Magda (Anna Mucha) adoptuje dziecko z Ukrainy i razem z Andrzejem (Krystian Wieczorek) będzie miała córkę! Kochanka Budzyńska wciąż nie poradzi sobie z bólem po stracie dziecka, po tym jak zmarła jej nienarodzona córka, która na zawsze miała ją połączyć z mężem Magdy. Wiadomość o nowym dziecku Budzyńskich sprawi, że w 1705 odcinku "M jak miłość" Julia zupełnie się załamie, sięgnie po leki na depresję, zapije je alkoholem i wpadnie w psychiczny obłęd. Przestanie nad sobą panować i wyżyje się na... Magdzie. Zobacz ZDJĘCIA i sprawdź do czego posunie się Julia.

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Tylko pozornie w 1705 odcinku "M jak miłość" Julia Malicka będzie wyglądała na pogodzoną ze swoim losem, ze stratą dziecka, Andrzeja i tym, że teraz Budzyński skupia się tylko na odzyskaniu Magdy. Wystarczy jednak mały impuls, głupia uwaga przyjaciółki Sylwii (Hanna Turnau), która wyciągnie od Adama Wernera (Jacek Kopczyński) najnowsze plotki co słychać u Budzyńskich, by Julia znów wpadła w otchłań rozpaczy i psychiczny obłęd.

- Zdaje się, że z tego małżeństwa niewiele już zostało... Chociaż teraz jak się pojawiło to dziecko... - rzuci Sylwia w 1705 odcinku "M jak miłość", by zainteresować Julię sprawami Andrzeja, popchnąć ją do dalszej walki o Budzyńskiego. - Jakie dziecko, o czym ty mówisz?

- Magda przygarnęła kilkuletnią dziewczynkę i chyba chce ją adoptować. A Andrzej pomaga jej to ogarnąć od strony prawnej, bo to sierota, zdaje się z Ukrainy. Także jak się uda będą mieli córkę... - doda przyjaciółka Julia, a Malicka w 1705 odcinku "M jak miłość" w jednej chwili poblednie, z jej twarzy zniknie też wymuszony uśmiech.

Po powrocie do pustego mieszkania Julia w 1705 odcinku "M jak miłość" przestanie nad sobą panować, nie będzie już udawała, że po śmierci córki doszła do siebie, że nie obchodzi ją to, że Andrzej znów będzie ojcem, że razem z Magdą wychowają córkę, osieroconą dziewczynkę z Ukrainy. Przepełniona bólem wybuchnie płaczem. Sięgnie też do szafki po ubranka dla swojej nieżyjącej już córeczki. To jedyna pamiątka jaka zostanie jej po dziecku, na które chciała złapać Andrzeja.

Po chwili Julia w 7105 odcinku "M jak miłość" zażyje garść leków, które popije alkoholem. I nie będzie już kontrolowała swoich zachowań. Dlatego zadzwoni do Andrzeja z ostrzeżeniem, że tak tego nie zostawi. - Andrzej nie chcesz ze mną gadać, co? A może ja pojadę do twojej żony i sama zobaczę jak się buduje szczęście na cudzym nieszczęściu... Jesteś w tym dobry, prawda? - nagra mu się na poczcie głosowej.

Pijana, odurzona lekami Julia w 1705 odcinku "M jak miłość" wpadnie do siedliska Magdy i oskarży ją o to, że odbiera jej Andrzeja. - Zrobiłaś to specjalnie. Wzięłaś ją, żeby przyciągnąć Andrzeja do siebie. Żeby go ode mnie odciągnąć. Bałaś się i dlatego to dziecko...

Wstrząśnięta tym atakiem Magda w 1705 odcinku "M jak miłość" zachowa spokój, klasę i nie zniży się do poziomu Julii. Doskonale będzie bowiem wiedziała w jakim Malicka jest stanie. - Jest mi przykro, że straciłaś córkę. Bardzo ci współczuję... - powie kochance Andrzeja, która po tych słowach odwróci się i odejdzie.

M jak miłość. Magda i Andrzej zostaną rodziną Nadii. Pojawienie się dziecka to nie przypadek!
Najnowsze