M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Koszmarne problemy Zduńskich z dziećmi! Narkotyki u Lenki to dopiero początek – ZDJĘCIA

2023-01-12 12:44

W 1705 odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 31.01.2023 o 20.55 w TVP2) tuż po wakacjach powrocie z Siedliska nad Zduńskimi zawisną czarne chmury! Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) zupełnie nie poradzą sobie z dziećmi, które wrócą do szkoły i wpakują się w poważne kłopoty. W 1705 odcinku "M jak miłość" Lenka (Olga Cybińska) rozpocznie naukę w liceum i nie dość, że zacznie wagarować, to jeszcze sięgnie po narkotyki. Zduńska urządzi w domu imprezę pod nieobecność rodziców, którzy w szpitalu będą walczyć nie tylko o życie Miśka (Aleksander Bożyk), ale także jednej z bliźniaczek! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" wakacje Kingi i Piotrka w Siedlisku dobiegną końca i znów będą musieli zmierzyć się z otaczającą rzeczywistością, która nie będzie dla nich łaskawa! Przypomnijmy, że Zduńscy zrezygnowali z rodzinnych wczasów kamperem po Włoszech i zdecydowali się zostać w Grabinie, aby pod nieobecność Magdy (Anna Mucha) zaopiekować się dopiero co otwartym pensjonatem. Wówczas Kinga i Piotrek zabrali ze sobą Lenkę i Miśka, którzy także i tam zaczęli sprawiać im problemy i o mały włos nie zniszczyli reputacji Siedliska, gdy zaczęli uprzykrzać życie jednemu z gości, ale to jeszcze będzie nic w porównaniu do tego, co wydarzy się w 1705 odcinku "M jak miłość", gdy do Zduńskich wrócą jeszcze bliźniaczki z wakacji z dziadkami, a najstarsze dzieci pójdą do szkoły!

W 1705 odcinku "M jak miłość" Lenka rozpocznie naukę w liceum, gdzie od razu wpadnie w oko nie tylko swojemu chłopakowi Antkowi (Jakub Strach), w którym od dawna się podkochiwała i którego zdążyła już nawet przyprowadzić do domu i przedstawić swoim rodzicom, ale także i Igorowi (Igor Wiosna). Nastolatka postawi wykorzystać swoje 5 minut i wspólnie z nowymi znajomymi ze szkoły wybierze się na pierwsze wagary, na które zaprosi całą paczkę do siebie oczywiście pod nieobecność rodziców. Wówczas, młodzież wpadnie na jeszcze odważniejszy pomysł i zdecyduje się sięgnąć po narkotyki, a to wszystko w czasie, gdy w 1705 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek będą walczyć o życie pozostałych dzieci!

W 1705 odcinku "M jak miłość" Misiek dozna poważnego urazu kostki, w czasie jednego z treningów. Niestety, okaże się to na tyle poważne, że bez interwencji lekarza się nie obejdzie i Zduńscy wylądują w szpitalu. Co gorsza, to nie będzie koniec ich problemów, gdyż w 1705 odcinku "M jak miłość" Kingę i Piotrka będzie czekała kolejna wizyta na oddziale ratunkowym tym razem z jedną z bliźniaczek, do której noska nieszczęśliwie wpadnie koralik. W momencie, gdy Zduńscy będą umierać z niepokoju o życia bliźniaczki i syna, ich najstarsza córka w najlepsze będzie zabawiać się z nowymi znajomymi, zupełnie nie zdając sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje będą niosły za sobą narkotyki... Czy Kinga i Piotrek wylądują w szpitalu jeszcze po raz trzeci? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Bistro Kingi przejęte! Piotrek spłacił Pawła, ale teraz wydało się, że nie do końca
Najnowsze