M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1705: Cwana Lenka uwiedzie dwóch chłopaków jednocześnie! 14-letnia córka Zduńskich przekroczy granicę - ZDJĘCIA

2023-01-31 21:00

Tego nikt się nie spodziewa w "M jak miłość"! 14-letnia córka Zduńskich wyrośnie na na niezłą bajerantkę, bo zakocha się w niej aż dwóch chłopców! Lenka (Olga Cybińska) zacznie naukę w liceum i już w 1705 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że mocno zmieni się pod wpływem nowego towarzystwa. Szczególnie zechce zaimponować dwóm chłopakom, Antkowi (Jakub Strach) oraz Igorowi (Igor Wiosna). Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) nie będą mieli pojęcia, że z córki jest taka cwaniara. Urządzi imprezę na Deszczowej i się zacznie.

"M jak miłość" odcinek 1705 - wtorek, 31.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1705 odcinku "M jak miłość" wyjdzie na jaw, że Lenka rozkochała w sobie aż dwóch chłopaków. Naukę w liceum zacznie z przytupem, bo zamiast skupić się na nauce, zaprosi znajomych do domu przy Deszczowej i urządzi imprezkę. Kinga i Piotrek nie dadzą rady kontrolować córki, bo sami będą musieli zająć się opieką nad pozostałym rodzeństwem, a przecież mają Lenkę za naprawdę rozsądną dziewczynkę. Słusznie?

Chyba nie bardzo, bo Zduńscy nie przewidzą, że córka wpadnie w szemrane towarzystwo. W 1705 odcinku "M jak miłość" wszyscy zjawią się w domu Kingi i Piotrka pod ich nieobecność. - Spoko, wchodźcie, mamy czas do wieczora - zaprosi znajomych Lenka, która urwie się z lekcji i zaproponuje wagary w domu. - Tata jest w pracy, brat ma po szkole angielski, a mama i dziadkowie z siostrami są poza Warszawą - wyjaśni Lenka. 

Jeden z chłopców zacznie temat dopalaczy. Okaże się, że nastolatkowie sięgnęli po zakazane substancje, a rodzice koleżanki Lenki o wszystkim się dowiedzieli. - Jezu, weź nie gadaj nawet, to była taka akcja... Tata już chciał szkołę zawiadamiać, ale mama się postawiła, a zawsze jest tak jak mama chce - wyjaśni dziewczyna i nawiąże do tematu imprezy, gdzie koledzy i koleżanki raczyli się dopalaczami, chociaż to dla nich zakazane.

Kinga przyłapie Lenkę na wagarach w 1705 odcinku "M jak miłość"

Lenka bardzo się postara, by zaimponować nowym znajomym. Szczególnie będzie zależało jej na opinii Igora i Antka. Postara się wyjść na wyluzowaną, ale Kinga wtargnie do domu o wiele wcześniej, niż córka się spodziewała. - Co to się dzieje? Dlaczego wy nie jesteście w szkole? - zapyta się zdezorientowana Zduńska i rozgoni towarzystwo. 

Kinga da ostrą reprymendę córce, a potem dostanie telefon ze szkoły w sprawie afery z dopalaczami. Lenka objaśni matce, że nie ma z tym wiele wspólnego, ale wie dobrze, że to brat koleżanki przyniósł na imprezę zakazane substancje. Kinga zdenerwuje się na całego. Miłosne rozterki są zrozumiałe, zabawa i spotkania ze znajomymi też, ale Kinga przerazi się, że jej 14-letnia córka wpadła w złe towarzystwo, a Igor i Antek to nie są odpowiedni kandydaci na jej chłopaka. 

M jak miłość. Basia znów się zakocha. Nie będzie już czekała na Dawida
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze