M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Wielki dramat Ani! Dopiero co odzyskała Damiana, i zaraz go straci! Odleci do USA i nigdy nie wróci

W 1702 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) straci na zawsze Damiana (Oliver Proctor). To będzie wielki cios dla Wojciechowskiej, której dopiero co udało się chłopaka odzyskać. Wielka miłość nastolatków zostanie przerwana przez nagły wyjazd Damiana do ojca do USA. I wszystko wskazuje na to, że młodzi zakochani już nigdy się nie zobaczą! Jak zareaguje Ania na ten niespodziewany cios od losu w 1702 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Damian dowie się, że leci z matką do USA. Nastolatek będzie bronił się przed tym pomysłem "rękami i nogami", ale Sandra (Anna Oberc) znajdzie sposób. Była prostytutka zaszantażuje syna, że jego ojciec umiera i wobec takich faktów, chłopak nie będzie miał wyboru. Jak zareaguje Ania, kiedy usłyszy, że miłość jej życia na zawsze odlatuje za ocean?

Przypomnijmy - Ania w "M jak miłość" straciła Damiana przez swoją chorobliwą "miłość" do nauczyciela Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak). Dziewczyna o mało nie umarła przez głupi pomysł naćpania się psychotropami. Damian nie wytrzymał szaleństw ukochanej, ale nigdy nie przestał jej kochać. Kiedy Ania i Damian wrócili do siebie zapowiadało się, że tak już zostanie. Niestety, nie na długo...

W 1702 odcinku "M jak miłość" Sandra powie synowi, że jego ojciec choruje na raka trzustki. To będzie kłamstwo, ale niedoszła żona Wernera (Jacek Kopczyński) wpadnie na pomysł, aby odzyskać dawnego kochanka i w tym celu pociągnie za sobą syna. Nie wiadomo, czy stworzą za oceanem szczęśliwą rodzinę, za to pewne jest, że tu zostawią wielki dramat młodej Wojciechowskiej. 

Pewne jest, że w 1702 odcinku "M jak miłość" w prawdziwą rozpacz wpadnie Ania. Kiedy Damian z matką polecą do USA raczej już nigdy nie wrócą. W ten sposób zapewne rozstaną się na zawsze z serialem - twierdzi swiatseriali.interia.pl - ale Ania nadal zostanie... A może Damian ściągnie ją za jakiś czas do Ameryki?

Na pewno Ania w 1702 odcinku "M jak miłość" będzie cierpiała i pożegnanie nastoletnich zakochanych wyciśnie z oczy łzy wrażliwym widzom. Czy to powinno tak się skończyć?

Nie przegap: M jak miłość. Prawdziwa matka malej Nadii pojawi się w 1701 odcinku serialu! Magda i Andrzej stracą córkę? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marysia przejrzy zamiary Ewy wobec Artura. Wypowie te słowa w złą godzinę
Najnowsze