M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1702: Olek da nadzieję France na pełną sprawność! Aby zdarzył się cud potrzebna będzie druga operacja Zduńskiej

W 1702 odcinku "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) włączy się do leczenia Franki (Dominika Kachlik) i jako jedyny da jej nadzieję, na powrót do pełnej sprawności. Po postrzale w bistro w 1697 odcinku serialu nie było wiadomo, czy Zduńska w ogóle przeżyje. Szybko okaże się, że tak, ale czeka ją niedowład prawej ręki do końca życia. I wtedy do leczenia dołączy Olek, który już w 1702 odcinku "M jak miłość" zapowie, że spróbuje uratować pełną sprawność Franki. Warunkiem będzie druga operacja. Czy Chodakowski cudownie uzdrowi Zduńską, jak kiedyś Janka Morawskiego (Tomas Kollarik)?

"M jak miłość" odcinek 1702 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1702 odcinku "M jak miłość" Olek znów dostanie szansę, aby zabłysnąć swoim chirurgicznym talentem. Jak pamiętamy, to właśnie doktor Chodakowski uratował kiedyś Janka po postrzale pod kościołem. Komendant, który w wyniku mafijnego zamachu nie dotarł na własny ślub w ogóle nie mógł stanąć na nogi. Wtedy Olek przeprowadził unikalną w świecie operację i Janek znów mógł zacząć biegać! Czy powtórzy się cud z Franką?

Na szczęście, jak się dowiemy w 1698 odcinku "M jak miłość", France grozić będzie kalectwo mniejszego, niż u Janka kalibru. Ale co z tego, skoro młoda piękna dziewczyna nie będzie czuła prawej ręki?

Olek w 1702 odcinku "M jak miłość" pojawi się u Franki i Pawła z propozycją przeprowadzenia drugiej operacji. Tylko tak można będzie uratować pełną sprawność Zduńskiej. Czy Olek znów dokona cudu?

Zobacz też: M jak miłość. Prawdziwa matka małej Nadii pojawi się w 1701 odcinku serialu! Magda i Andrzej stracą córkę? - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1698 ZWIASTUN. Franka przeżyje postrzał, ale będzie z nią bardzo źle! Paweł straci żonę?
Najnowsze