M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Nie będzie rozwodu Magdy i Andrzeja. Jedna noc Budzyńskich w siedlisku naprawi wszystko

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) odwołają swój rozwód! Zacznie Budzyńska, która będzie szczęśliwa z powodu nadanie jej uprawnień oficjalnej opiekunki ukraińskiej dziewczynki, Nadii (Mira Fareniuk). Bardzo pomoże jej w sprawach formalnych mąż, więc Magda ogłosi, że na razie nie będzie podejmowała żadnych ważnych decyzji. Po tej rozmowie Andrzej pojedzie wprawdzie grzecznie do domu, ale jeszcze tej samej nocy wróci do siedliska. I wtedy w 1701 odcinku "M jak miłość" stanie się cud! Jak Budzyński odzyska żonę? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" dojdzie do decydującej rozmowy Magdy i Andrzeja. Wszystko wydarzy się w siedlisku, do którego Budzyńska przywiezie małą Magdę, a jej mąż okaże się niezwykle pomocny. Wzruszona wielką zmianą w życiu Magda oświadczy mężowi, że na razie wstrzyma się z poważnymi decyzjami, ale to Andrzej zaskoczy żonę. Jak?

Rozmowę na temat małżeństwa w 1701 odcinku "M jak miłość" - wg portalu swiatseriali.interia.pl - zacznie Andrzej. Być może wyczuje, że to idealny moment, aby Magda spojrzała na niego łaskawszym okiem? 

Magda w "M jak miłość" zadecyduje, że rozwodu nie będzie!

- Myślałaś już, co dalej? - zapyta żonę Budzyński, kiedy sąd wyda postanowienie o ustanowieniu jej tymczasowym opiekunem prawnym Nadii.

- Wiem, wszystko bardzo się komplikuje. Ja z Nadią tu, Maciek z tobą w Warszawie... - odpowie Magda, ale zaraz potem spojrzy mężowi głęboko w oczy i doda: - Andrzej, posłuchaj... Cała ta sytuacja... Chciałabym na razie zawiesić jakiekolwiek decyzje. Również te dotyczące naszego małżeństwa. Czy możemy się tak umówić? 

- Przecież wiesz, to ty rozdajesz karty - Andrzej wyraźnie odetchnie na dźwięk tych słów w 1701 odcinku "M jak miłość" , ale grzecznie wróci do domu.

Andrzej w środku nocy wzruszy Magdę w siedlisku

W nocy w 1701 odcinku "M jak miłość" Andrzej jednak też zaskoczy żonę. Budzyński przyjedzie do siedliska zrobić coś, co przypieczętuje ich wejście na ścieżkę wybaczenia i zgody.  

- Magda, tak naprawdę przyjechałem, żeby ci powiedzieć, że nie chcę w żaden sposób wykorzystywać tej sytuacji z Nadią... - zacznie Andrzej. 

- Wiem, że tego nie zrobisz.

- Ale cała ta sprawa uświadomiła mi, jak bardzo to wszystko jest kruche... Nasze życie, które budujemy wiele lat, nasze związki, relacje... Tak łatwo to wszystko stracić - wyrzuci z siebie Andrzej. - Dla mnie liczysz się tylko ty i dzieci... Nasza rodzina. I zrobię wszystko, żeby ją odbudować... 

I tym razem Magda uwierzy mężowi. Nie uzna, że wyrzuca z siebie puste słowa, tylko wzruszona zamilknie, patrząc na Andrzeja taj, jak wtedy, kiedy zaczynała go kochać. Jak zakończy się ta noc w siedlisku? Zobaczymy już w 1701 odcinku "M jak miłość"!

Nie przegap: M jak miłość. Julia jest totalną wariatką! Nie wyszedł plan z łapaniem na dziecko Andrzeja, to ma za swoje

Wzruszające pożegnanie Marszałka z M jak miłość. Najpiękniejsze sceny z Emilianem Kamińskim
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze