M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Magda ukryje przed Nadią prawdę o matce! Andrzej nie dowie się o tym – ZDJĘCIA

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zrobi wszystko, aby mała Nadia (Mira Fareniuk) nie straciła nadziei na to, że jeszcze kiedyś zobaczy rodziców. Podczas niezwykle wzruszającej rozmowy w siedlisku żona Andrzeja (Krystian Wieczorek) ukryje przed córką brutalną prawdę o śmierci ojca i matki. Andrzeja nie będzie przy tym, więc nie będzie miał pojęcia, z jak wielką tragedią mierzy się jego żona. Niezwykle poruszająca rozmowa Magdy z przyszła córką Nadią w 1701 odcinku "M jak miłość"! Sprawdź, co sobie powiedzą w środku nocy w siedlisku i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" Magda weźmie na siebie niezwykle ciężki dramat ukraińskiej sierotki. To ona właśnie będzie musiała odpowiadać na pytania małej Nadii o rodziców. Czy matka i ojciec Ukrainki żyją? Czy jeszcze kiedyś ich zobaczy? Magda będzie już znała prawdę o historii Nadii. Sąsiadka Milena zdradzi Budzyńskim jeszcze w schronisku dla uchodźców, że nikt z rodziny dziewczynki nie przeżył. Jak Magda poradzi sobie w tej upiornie trudnej sytuacji?    

Magdę w 1701 odcinku "M jak miłość" przez cały czas wspierał Andrzej. Ale na noc Budzyński wróci do domu, a w siedlisku zostanie jego żona z przerażoną dziewczynką. Jak poradzi sobie Budzyńska z prawdą o wojennym koszmarze, który tylko Nadia przeżyła?

- Bardzo tęsknię za mamą i tatą...- wyzna smutna Nadia w nocy Magdzie. 

- Wiem, kochanie, wiem...

- Kiedy znowu zobaczę mamę?... Czasem myślę, że już nigdy... Że mama umarła.

W tym momencie 1701 odcinka "M jak miłość" Magda podejmie "męską decyzję" i ukryje przed dzieckiem prawdę o dramacie.  

- Masz na imię Nadieżda... Po polsku to znaczy „nadzieja”. Zawsze trzeba mieć nadzieję, kochanie...

- Miałam pieska... ale był stary i umarł. Bardzo płakałam... Mama powiedziała, że jak się kogoś kocha, to nigdy się go nie straci... bo na zawsze zostaje w serduszku. A ja kocham mamę i tatę, więc nie mogę ich stracić...

- Też tak myślę, kochanie...

Nie przegap: M jak miłość. Prawdziwa matka małej Nadii pojawi się w 1701 odcinku serialu! Magda i Andrzej stracą córkę? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Po ślubie Jakuba i Kasi wydarzy się cud! Karski nie umrze na białaczkę
Najnowsze