M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1701: Artur da kosza Ewie! Ostro zareaguje na niemormalną propozycję Kalinowskiej - ZDJĘCIA

2023-01-17 20:12

W 1701 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska (Anna Kerth) nie tylko spróbuje zniszczyć związek Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza (Jakub Józefowicz), ale również małżeństwo Rogowskich! Ewa zagnie parol na Artura (Robert Moskwa) i postanowi odbić Marysi (Małgorzata Pieńkowska) męża tak samo jak kiedyś inna kobieta odebrała jej męża. W 1701 odcinku "M jak miłość" pewna siebie Kalinowska zaprosi Rogowskiego na randkę za plecami jego żony, ale spotka się z ogromnym rozczarowaniem! Nie dość, że Artur nie zgodzi się na jej propozycję, to jeszcze tak jej dogada, że aż jej pójdzie w pięty! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1701 - wtorek, 17.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1701 odcinku "M jak miłość" zawiść Ewy nie będzie znała granic i Kalinowska postanowi zniszczyć nie jeden związek, a dwa! Wspólniczka Argasińskiego (Karol Strasburger) najpierw przekona Jerzego, że Patrycja również powinna ponieść karę za rozpad ich małżeństwa i namówi profesora na podstawienie Łukaszowi kochanki, aby Argasińska mogła cierpieć tak samo jak on. Tym bardziej, że sama doskonale będzie wiedzieć, co odczuwa Jerzy, gdyż w podobny sposób straciła męża, który zostawił ją dla młodszej kochanki. W 1701 odcinku "M jak miłość" Ewa nie będzie miała żadnych skrupułów i w tym wszystkim postanowi ugrać również coś dla siebie. Kalinowska nie będzie mogła patrzeć na szczęście Rogowskich, dlatego spróbuje rozbić także i ich małżeństwo i zabrać Marysi męża tuż za jej plecami!

W 1701 odcinku "M jak miłość" Ewa zaprosi Artura na randkę pod pretekstem omówienia dokumentów finansowych w cztery oczy, ale Rogowski nie przystanie na jej propozycję. Mąż Marysi wykręci się ze spotkania ze wspólniczką i poinformuje ją, że po powrocie Basi (Karina Woźniak) z obozu marzy jedynie o tym, aby spędzić czas w gronie rodzinnym. Decyzja Artura zaboli Ewę, ale oczywiście lekarka nie da tego po sobie poznać. Tym bardziej, że jeszcze w 1701 odcinku "M jak miłość" nadarzy jej się kolejna okazja na wspólny wieczór z Rogowskim, gdyż tego dnia Marysia wybierze towarzystwo przyjaciółki Mai (Ewa Tucholska), dzięki czemu wcześniejsze plany Artura nie dojdą do skutku!

W 1701 odcinku "M jak miłość" Kalinowska tak łatwo się nie podda i podejmie kolejną próbę wyciągnięcia Rogowskiego na randkę. Ewa ponownie zapuka do gabinetu Artura i przekaże mu nowe zamówienie dla przychodni, a przy okazji jeszcze raz spróbuje umówić się ze swoim wspólnikiem i to jeszcze za plecami Marysi!

- Pomyślałam sobie, że może skoro Marysia pojechała spotkać się z przyjaciółką, może dałbyś się na mówić w końcu na kawę po południu? Albo... winko wieczorem? Marysia nie musi wiedzieć. Ostatecznie, wszyscy mamy swoje małe tajemnice… - zaproponuje Ewa.

Jednak w 1701 odcinku "M jak miłość" Ewa spotka się z ogromnym rozczarowaniem, gdyż Artur najzwyczajniej w świecie da jej kosza! Rogowski ostro zareaguje na niemoralną propozycję swojej wspólniczki i da Kalinowskiej jasno do zrozumienia, że nic między nimi nie będzie i nie życzy sobie więcej takich propozycji!

- Ja mam nadzieję, że to jest jakiś żart, tak? Przynajmniej pozwolę sobie tak to potraktować, ale jeżeli to się powtórzy raz jeszcze, to mamy problem. Duży problem - ostrzeże ją Artur, po czym odrzucona i zirytowana Ewa wyjdzie z gabinetu i trzaśnie drzwiami.

M jak miłość odcinek 1701 ZWIASTUN. Marysia zarzuci Arturowi konszachty z Ewą. Magda przygarnie Nadię po śmierci rodziców
Najnowsze