M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1699: Jedyny syn Zduńskich zaginie bez śladu! Kamil z Anitą też stracą córkę!

W 1699 odcinku "M jak miłość" jedyny syn Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) zniknie! Wydarzy się to w pensjonacie Magdy (Anna Mucha) w siedlisku, w którym Misiek (Olek Bożyk) czuje się już prawie jak u siebie w domu. Jednak dziwne wydarzenia spowodują, że dziecko po prostu zniknie razem z Polą (Hania Nowosielska), córką Gryca (Marcin Bosak). Na poszukiwania dzieci do siedliska przyjadą wszyscy, nawet Werner (Jacek Kopczyński). Co się stanie z jedynym synem Zduńskich i córką Kamila? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1699 - wtorek, 10.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1699 odcinku "M jak miłość" z siedliska Magdy znikną Misiek i Pola! Choć syn Kingi i Piotrka poczuje się w pensjonacie - który chwilowo prowadzą jego rodzice - jak w domu, wydarzy się cos nieoczekiwanego, co sprawi, że dziecko z małą przyjaciółką zaginą! Obok w Grabinie wprowadzi się nowy sąsiad, który jak się okaże siedział w więzieniu za kradzieże. Czy to on będzie stał za zniknięciem Miśka i Poli?

W siedlisku w 1699 odcinku "M jak miłość" pojawi się nawet Werner, zaalarmowany wieścią o zaginięciu dzieci. Jak wiemy Adaś ma szczególnego bzika na punkcie Poli, która po części zastępuje mu córkę, której nigdy nie miał. Prawnik weźmie udział w poszukiwaniach Poli i Miśka, ale czy Werner, który sam o siebie nie potrafi zadbać, bardziej w akcji nie zaszkodzi?

Można powiedzieć, że 1699 odcinek "M jak miłość" będzie pod hasłem "dzieci". Właśnie wtedy Magda przywiezie do Grabiny ukraińską dziewczynkę Nadię (Mira Fareniuk), która zgubiła swoją mamę. Czy syn Zduńskich i córka Gryca odnajdą się cali i zdrowi? Dowiemy się już 10 stycznia w TVP2!  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1698: Franka po postrzale straci władzę w ręce! Okrutne wieści od lekarza w szpitalu – ZDJĘCIA

M jak miłość. Kinga i Piotrek zostaną w Grabinie na dłużej? Rozpoczną nowe życie
Najnowsze