M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: To Piotrek odkryje, co Franka zrobiła dla Pawła. Takiej ofiary z miłości jeszcze nie było w serialu - ZDJĘCIA

2023-01-03 21:35

To Piotrek w 1698 odcinku "M jak miłość" odkryje, co Franka (Dominika Kachlik) zrobiła dla jego brata! Kiedy Zduńska będzie leżała w szpitalu po postrzale z broni kochanka Lilki (Monika Mielnicka), Paweł (Rafał Mroczek) będzie odchodził od zmysłów ze strachu, że straci ją na zawsze. Wspierać go będzie Piotrek (Marcin Mroczek), który odkryje prawdę o czynie Franki. Czwarta żona Pawła okaże się największą bohaterką w historii "M jak miłość"! A to wszystko z miłości właśnie - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku "M jak miłość" Piotrek będzie mocno wspierał Pawła przerażonego o życie Franki. Bracia Zduńscy spędzą długie godziny na poważnych rozmowach o życiu i śmierci oraz o tym, jak krucha jest dzieląca je granica. Franka tymczasem będzie w śpiączce w szpitalu i lekarze zaczną mówić o tym, że do końca życia zostanie kaleką. Cud będzie, że w ogóle przeżyje postrzał z broni palnej Ethana (Paweł Roman) w 1697 odcinku.

Dramat w "M jak miłość" rozegra się odcinek wcześniej, kiedy Franka pobiegnie po pomoc dla Lilki. Do bistro pierwszy przebiegnie Mateusz, który szybko znajdzie się na muszce kochanka byłej żony. Ale w ślad za nim pojawią się Paweł z Franką i Ethan wyceluje broń w Zduńskiego. I wtedy wydarzy się coś niesamowitego! Franka zasłoni męża własnym ciałem i to ona dostanie kulkę, przeznaczoną dla męża!

W 1698 odcinku "M jak miłość" Franka odzyska przytomność i wzruszonej Marysi wyzna, że dla Pawła jest gotowa na wszystko. A Piotrek powie bratu prosto w oczy, co tak naprawdę wydarzyło się w bistro.

- To wszystko tak szybo się działo, nie byłem w stanie zareagować - wyzna Paweł bratu w 1698 odcinku "M jak miłość". 

- Prawdopodobnie uratowała ci życie - odpowie Pawłowi zdecydowanie Piotrek. 

Nie przegap: Porażający dramat w M jak miłość! Franka wykrwawi się na rękach Pawła! Zduński umrze z rozpaczy – ZDJĘCIA

M jak miłość. Strzelanina w bistro! Franka postrzelona przez kochanka Lilki. Zasłoni Pawła własnym ciałem
Najnowsze