M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Mateusz i Lilka razem na policji! Wspólne zeznania wszystko zmienią?

W 1698 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) i Lilka (Monika Mielnicka) wylądują razem na policji. Stanie się tuż po napadzie Ethana (Paweł Roman) w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek), w którym Mostowiak o mało nie zginie! Niedawne małżeństwo, połączone przez brutalną akcję byłego kochanka Banachówny, znów stanie ramię w ramię walczyć o wspólną sprawę. Kiedy Mateusz i Lilka w 1698 odcinku "M jak miłość" wyjdą z komisariatu po złożeniu zeznań, w ich życiu wszystko się zmieni. Jak? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku "M jak miłość" zobaczymy skutki strasznego napadu Ethana na Lilkę w bistro Kingi. Były kochanek spróbuje porwać Banachównę i na nowo wywieźć ją z kraju, a do tego celu użyje nawet broni! Do szpitala trafi ciężko ranna Franka (Dominika Kachlik), a Lilka z Mateuszem udadzą się na komisariat złożyć wspólnie zeznania. Kiedy stamtąd wyjdą już nic w ich życiu nie będzie takie samo!

W tym czasie, kiedy byłe małżeństwo Mostowiaków w 1698 odcinku "M jak miłość" będzie opowiadało policjantowi jak Ethan trzymał Lilkę na muszce, a Mateusz walczył z jego wspólnikiem, Ethan zacznie wydzwaniać do swojej kochanki. Znów padną groźby, z pozbawieniem życia na czele.

Po opuszczeniu z komisariatu policji 1698 odcinku "M jak miłość" Lilka prosi Mateusza, aby dla własnego bezpieczeństwa natychmiast wyjechał! Widać będzie, że niedawni małżonkowie bardzo się kochają, ale zdrada i brutalny kochanek nie pozwolą im być razem. 

W 1698 odcinku "M jak miłość" stanowisko Lilki poprze także Barbara (Teresa Lipowska), więc Mateusz postanowi wrócić na statek i zniknąć bez śladu. I prawdopodobnie już nigdy nie zobaczymy go razem z żoną, która bezmyślnie go zdradziła i straciła. 

Nie przegap: Tragedia w M jak miłość. Zdradzona Magda w żałobie! Andrzej odszedł do Julii i została całkiem sama - ZDJĘCIA

M jak miłość. Marszałek wystąpi w nowych odcinkach! Wzruszające wspomnienie Kingi Zduńskiej
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany