M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1698: Franka zostanie kaleką na całe życie! Zrobi wszystko z miłości do Pawła - ZDJĘCIA

W 1698 odcinku "M jak miłość" śmiertelnie postrzelona przez kochanka Lilki (Monika Mielnicka) Franka (Dominika Kachlik), trafi karetką na sygnale do szpitala. Zduńska będzie cała we krwi i nie będzie wiadomo, czy przeżyje strzelaninę w bistro, którą zobaczymy w 1697 odcinku serialu. Jednak w 1698 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) usłyszy od lekarza, że jego żona wyjdzie z tego, ale najpewniej zostanie kaleką do końca życia! Sprawdź, co już wiemy o dramatycznych wydarzeniach i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1698 - poniedziałek, 9.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1698 odcinku "M jak miłość" zobaczymy, co się stan się z Franką, która zostanie śmiertelnie postrzelona w finale 1697 odcinka serialu! W zwiastunie widać, że nieprzytomna Zduńska trafia do szpitala, a przerażony Paweł słyszy niepokojące wieści od lekarza. Wiadomo już, że Franka przeżyje postrzał Ethana (Paweł Roman), ale najpewniej zostanie kaleką do końca życia! A wszystko to zrobi z miłości do Pawła!

Franka w "M jak miłość" zostanie kaleką 

Lekarz w 1698 odcinku "M jak miłość" - jak informuje swiatseriali.interia.pl - powie Pawłowi, że stan Franki jest stabilny, ale grozi jej poważne kalectwo. 

- Pańska żona miała dużo szczęścia... Kula przeszyła bark, ale nie naruszyła większych naczyń i tętnicy. Niestety, w prawym ramieniu zostały uszkodzone ścięgna...

W szpitalu u Franki w 1698 odcinku "M jak miłość" obok Pawła pojawią się Basia i Marysia. Kiedy Zduńska odzyska przytomność wyzna teściowej, że dla ukochanego męża jest gotowa na wszystko!  

Franka w "M jak miłość": dla Pawła zrobiłabym wszystko!

- Jak się czujesz, kochanie? - zapyta wzruszona Marysia synową 1698 odcinku "M jak miłość" . 

- Cześć, mamo... Dziękuję... Dobrze - odpowie słabiutka Franka.

- To ja chciałam ci podziękować... Ale nie ma takich słów, żeby wyrazić to, co czuję. Wiesz, że najprawdopodobniej uratowałaś Pawłowi życie

- Dla Pawła zrobiłabym wszystko! Absolutnie wszystko... - wyzna Franka.

- On dla ciebie też... 

- Wiem, mamo... Przecież wiem... 

Niedawno w "Kulisach M jak miłość" Kachlik wyznała, co tak naprawdę wydarzyło sie podczas napadu na bistro KIngi. - Franka widzi, że Paweł chce wykonać ten krok i ona tak naprawdę nie wie, co on chce zrobić - tłumaczyła Dominika Kachlik w "Kulisach M jak miłość". - Ta decyzja zostaje podjęta w ułamku sekundy - dodała gwiazda.

 Zobacz też: Tragedia w M jak miłość. Zdradzona Magda w żałobie! Andrzej odszedł do Julii i została całkiem sama - ZDJĘCIA

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze