M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1697: Mateusz wybaczy Lilce zdradę?! Stanie do walki o jej życie i wszystko wróci - ZDJĘCIA, WIDEO

W 1697 odcinku "M jak miłość" Mateusz (Krystian Domagała) rzuci się w obronie niewiernej Lilki (Monika Mielnicka) na jej kochanka Ethana (Paweł Roman)! Mostowiaka wezwie do bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) przerażona Franka (Dominika Kachlik), która o mało nie straci życia w wyniku strzelaniny! Takich dramatów dawno w "M jak miłość" nie było - psychopatyczny, agresywny kochanek Lilki przyjedzie z kolegą Maksem, a zdradzony przez żonę Mateusz, będzie ją przed nim bronił. I w 1697 odcinku "M jak miłość" narazi własne życie! Czy Mateusz wybaczy Lilce zdradę? Sprawdź, jak to się skończy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1697 - wtorek, 3.01.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1697 odcinku "M jak miłość" w bistro Kingi rozegrają się jak za amerykańskiego filmu akcji! Zagraniczny kochanek Lilki, milioner nie podaruje jej, że przed nim uciekła i postanowi "odebrać, co do niego należy". Na razie nie wiadomo, czy bardziej chodzić mu będzie o pieniądze, która Banachówna podobno mu ukradła, czy o nią samą. Pewne jest, że Mateusz własną piersią będzie bronił niewiernej, byłej żony, która skrzywdziła go zdradą z tymże Ethanem. Czy Mostowiak wybaczy jej wszystko w obliczu zagrożenia życia?   

- Czego chcesz? - zapyta kochanka Lilka.

- Lecimy razem do Kanady i zaczynamy wszystko od nowa - usłyszy.

Po tym wszystkim, co mi zrobiłeś? Jesteś najgorszym człowiekiem, jakiego znam! Ty draniu! 

Ethan w 1697 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie odmowy i w odpowiedzi uderzy Lilkę w twarz z całej siły. Oznajmi jej, że za 4 godziny wylatują do Kanady. Tymczasem uwięziona przez wspólnika milionera Franka wydostanie się na wolność i pobiegnie po Mateusza. Czy ściągnie na Mostowiaka kłopoty?

- Dzwoń na policję! Jakiś świr trzyma Lilkę w bistro! - krzyknie Franka w 1697 odcinku "M jak miłość".

Mateusz w 1697 odcinku "M jak miłość" wpadnie na salę w bistro i zobaczy Ethana szarpiącego Lilkę. I wstąi w niego lew - on zrobi wszystko, aby uratować Lilkę!

- Zostaw ją! - rzuci się na napastnika, ale Maks zastąpi mu drogę. I wtedy Mostowiak rzuci się na napastnika i obezwładni go! Ale Ethan już będzie trzymał Lilkę na muszce, szarpiąc ją za włosy. 

- Nie ruszaj się - poleci Mostowiakowi milioner.

Kiedy do bistro w 1697 odcinku "M jak miłość" wbiegnie Paweł (Rafał Mroczek), Ethan odda strzały i ucieknie. W tym czasie Mateusz najpierw zadzwoni po pogotowie i pomoże byłej żonie wstać. Jakie słowa wyszepce Mostowiak Lilce, kiedy będzie myślał, że umiera? Czy w tej jednej sekundzie wybaczy jej zdradę? Przekonamy się już we wtorek, 3.01 w TVP2. 

Zobacz też: 

M jak miłość. Brutalny atak na Mateusza i Lilkę w bistro. Kochanek Ethan przyłoży jej pistolet do głowy. Kto zginie?
Najnowsze