M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1695: Tajemnicza przeszłość Jagody. Nawet Józek Modry nie będzie wiedział, kto jest jej ojcem

2022-12-04 21:44

W 1695 odcinku "M jak miłość" przeszłość Jagody (Katarzyna Kołeczek) okaże się jeszcze bardziej tajemnicza niż ktokolwiek mógłby przypuszczać! I wcale nie chodzi o to, że siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) była księgową mafii, a za swoje machlojki musiała odsiedzieć wyrok w więzieniu, tylko o rodzinne sekrety, których znać nie będzie nawet sam Józek. W 1695 odcinku "M jak miłość" Modry w szczerej rozmowie przyzna się, że nawet nie wie, kto jest ojcem Jagody, gdyż jego siostra nigdy nie chciała mu zdradzić nazwiska ojca dziecka. Jednak Józek będzie miał swoje podejrzenia!

"M jak miłość" odcinek 1695 - wtorek, 20.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Jagoda to jedna z najbardziej tajemniczych postaci w "M jak miłość". Widzowie poznali ją jako siostrzenicę Józka Modrego, który zaoferował jej schronienie i dach nad głową tuż po wyjściu z więzienia za mafijne machlojki. Przypomnijmy, że Jagoda w przeszłości była księgową mafii, przez co dorobiła się sporych pieniędzy i musiała ukrywać się przed dawnymi znajomymi, którzy i tak w końcu dopadli ją w Grabinie. Na szczęście, wszystko skończyło się dobrze, gdyż siostrzenica Modrego poszła na układ z szefem mafii (Maciej Wilewski) i pomogła uratować jego firmę, dzięki czemu gangsterzy dali jej spokój, a ona mogła zacząć normalne życie. Jednak w 1695 odcinku "M jak miłość" okaże się, że tajemnic w życiu Jagody jest więcej, a odpowiedzi na niektóre pytania nie zna nawet Modry!

W 1695 odcinku "M jak miłość" Józek w rozmowie z Barbarą (Teresa Lipowska) uchyli rąbka tajemnicy swoich rodzinnych koligacji. Sęk w tym, że nawet Modry jak podaje swiatseriali.interia.pl nie będzie wiedział, kto jest prawdziwym ojcem Jagody, bo jego siostra nigdy nie była w tym aspekcie zbyt wylewna i nie chciała zdradzić mu nazwiska swojego kochanka! Jedyne, co Józek będzie wiedział to, że ojciec Jagody z pewnością pochodził z Grabiny, czyli rodzinnych stron także i siostry.

- Wiem tylko, że ojcem Jagody był ktoś z miejscowych... Ale moja siostra nigdy nie chciała powiedzieć, o kogo chodzi - zwierzy się Józek.

W 1695 odcinku "M jak miłość" Barbara będzie zszokowana faktem, że nawet Józek nie wie, kto jest ojcem Jagody! Seniorka postanowi jednak pociągnąć przyjaciela za język, ale Modry poza miejscem pochodzenia nie będzie znał więcej szczegółów o ojcu dziecka...

- I nawet się nie domyślasz, kto to mógł być? – dopyta Barbara.

- Niestety... - przyzna ze smutkiem.

W 1695 odcinku "M jak miłość" Barbara i Józek nie będą świadomi, że nie byli sami, a ich rozmowie przysłuchiwała się sama Jagoda! Siostrzenica Modrego już będzie wiedziała, że jej ojciec, który w ogóle nie uczestniczył w jej życiu, pochodził z Grabiny, jednak nie będzie miała pojęcia jak go odszukać. W 1695 odcinku "M jak miłość" na myśl przyjdzie jej jedynie, aby w tej sprawie pociągnąć za język Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), ale niestety i od Kiemlicza nie dowie się niczego więcej na temat swojego ojca...

M jak miłość. Tadeusz odkryje wstydliwą tajemnicę Jagody
Najnowsze