M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Franka po operacji straci nadzieję na dziecko. Tylko Paweł może ją uratować - ZDJĘCIA

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) załamie się, że nawet operacja nie dała rezultatów i ona nadal nie może zajść w ciążę. Żona Pawła (Rafał Mroczek) dojdzie do wniosku, że nie dane jej będzie już zostać matką i wróci do pracy do bistro. Zduński będzie martwił się o ukochaną żonę i "stanie na głowie", aby ulżyć w jej cierpieniu. Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Paweł nigdy nie straci nadziei na dziecko. Czy uda mu się podnieść Frankę z dna rozpaczy w 1693 odcinku "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka straci ostatnią nadzieję na dziecko. Zduńska załamie się, bo badania potwierdzą, że operacja niczego nie zmieniła i nadal będzie miała problemy, aby zajść w ciążę. W tej sytuacji żona Pawła podejmie decyzję, że jej miejsce jest w pracy, bo na bycie matką się nie nadaje. Czy Zduński wyciągnie żonę z psychicznego dołka i sprawi, że razem odzyskają nadzieję?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ Paweł w "M jak miłość" nigdy nie podda się i będzie próbował spłodzić dziecko aż do śmierci! W wakacje Rafał Mroczek opublikował na swoim na profilu na Instagramie materiał z planu serialu, kiedy kręcona byłą ważna rozmowa Franki i Pawła na ten temat. Materiał pochodził właśnie z 1693 odcinka "M jak miłość". 

W 1693 odcinku "M jak miłość" małżonkowie prawdopodobnie zdecydują się na zabieg in vitro! Czy Zduńscy zdecydują się na kolejne zabiegi medyczne i dzięki temu Franka znów odzyska wiarę i nadzieję na urodzenie dziecka? 

- A co jeśli spróbujemy i się nie uda? - zapyta Franka.

- To spróbujemy jeszcze raz i jeszcze raz. A potem jeszcze raz. Z tobą mogę próbować tak aż do śmierci - zapewni żonę Zduński w 1693 odcinku "M jak miłość" w nowym sezonie.

Na ten moment pewne jest, że w 1693 odcinku "M jak miłość" Paweł "porwie" ukochaną żonę i zabierze ją na kilka dni w jej ukochane góry. Czy miłość Zduńskiego wywoła na twarzy Franki nowy uśmiech? Przekonamy się już we wtorek 13.12 w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1691: Magda tylko Kindze wyzna, że straciła wszystko. Budzyńskich nie da się już uratować? - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Marek przywiezie Barbarze najpiękniejszy prezent. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze