M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1693: Franka po operacji straci nadzieję na dziecko. Tylko Paweł może ją uratować - ZDJĘCIA

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) załamie się, że nawet operacja nie dała rezultatów i ona nadal nie może zajść w ciążę. Żona Pawła (Rafał Mroczek) dojdzie do wniosku, że nie dane jej będzie już zostać matką i wróci do pracy do bistro. Zduński będzie martwił się o ukochaną żonę i "stanie na głowie", aby ulżyć w jej cierpieniu. Jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Paweł nigdy nie straci nadziei na dziecko. Czy uda mu się podnieść Frankę z dna rozpaczy w 1693 odcinku "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1693 - wtorek, 13.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1693 odcinku "M jak miłość" Franka straci ostatnią nadzieję na dziecko. Zduńska załamie się, bo badania potwierdzą, że operacja niczego nie zmieniła i nadal będzie miała problemy, aby zajść w ciążę. W tej sytuacji żona Pawła podejmie decyzję, że jej miejsce jest w pracy, bo na bycie matką się nie nadaje. Czy Zduński wyciągnie żonę z psychicznego dołka i sprawi, że razem odzyskają nadzieję?

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ Paweł w "M jak miłość" nigdy nie podda się i będzie próbował spłodzić dziecko aż do śmierci! W wakacje Rafał Mroczek opublikował na swoim na profilu na Instagramie materiał z planu serialu, kiedy kręcona byłą ważna rozmowa Franki i Pawła na ten temat. Materiał pochodził właśnie z 1693 odcinka "M jak miłość". 

W 1693 odcinku "M jak miłość" małżonkowie prawdopodobnie zdecydują się na zabieg in vitro! Czy Zduńscy zdecydują się na kolejne zabiegi medyczne i dzięki temu Franka znów odzyska wiarę i nadzieję na urodzenie dziecka? 

- A co jeśli spróbujemy i się nie uda? - zapyta Franka.

- To spróbujemy jeszcze raz i jeszcze raz. A potem jeszcze raz. Z tobą mogę próbować tak aż do śmierci - zapewni żonę Zduński w 1693 odcinku "M jak miłość" w nowym sezonie.

Na ten moment pewne jest, że w 1693 odcinku "M jak miłość" Paweł "porwie" ukochaną żonę i zabierze ją na kilka dni w jej ukochane góry. Czy miłość Zduńskiego wywoła na twarzy Franki nowy uśmiech? Przekonamy się już we wtorek 13.12 w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1691: Magda tylko Kindze wyzna, że straciła wszystko. Budzyńskich nie da się już uratować? - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Marek przywiezie Barbarze najpiękniejszy prezent. Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze