M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Magda zniknie i Andrzej już jej nie znajdzie. Zduńscy będą chronić tajemnicy – ZDJĘCIA

W 1692 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) zniknie! Kiedy Andrzej (Krystian Wieczorek) przyjedzie do siedliska do żony zastanie tam Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), którzy będą twierdzić, że ich przyjaciółka wyjechała, ale oni nie mają pojęcia dokąd. Andrzej będzie naprawdę przerażony! Takich rzeczy Magda dotąd nie robiła - jak uciekła z domu po donosie Sylwii (Hanna Turnau) o ciąży Malickiej (Marta Chodorowska), wiadomo było, że należy jej szukać w siedlisku. Ale w 1692 odcinku "M jak miłość" po Magdzie zaginie ślad i zostanie jedna wielka tajemnica... Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Andrzej wpadnie w panikę. Jego żona zniknie z siedliska, a rezydujący tam Zduńscy będą twierdzili, że nic nie wiedzą. Najwyraźniej Kinga i Piotrek będą strzegli nie tylko siedliska i otworzonego tam przez Budzyńską pensjonatu. Oni będą chronić wielkiej tajemnicy Magdy, szczególnie przed jej wiarołomnym mężem! Co tak naprawdę stanie się z Budzyńską? 

Magda w 1692 odcinku "M jak miłość" zrozumie, że z jej małżeństwa niewiele już zostało. I choć Andrzej postara się, aby przekonać żonę, że kocha ją nad życie i zrobi wszystko, aby ją odzyskać, ona jednak już mu nie uwierzy. A potem zniknie.

- Proszę cię, daj mi jeszcze jedną szansę... Zrobię wszystko, żeby Cię odzyskać - będzie błagał Andrzej żonę. 

- Cofniesz czas? - zapyta tylko Magda.

Później, Budzyński w 1692 odcinku "M jak miłość" telefonicznie poinformuje żonę, że coś się stało z Julią i w związku z tym musi pojechać do niej do szpitala. Magda po raz kolejny, odkąd Malicka pojawiła się w jej życiu, wpadnie w totalną rozpacz.

- Przez moment łudziłam się, że... że może jeszcze nie wszystko stracone, że to się da naprawić... - zacznie wyżalać się Magda Kindze (Katarzyna Cichopek).- Boże, jaka byłam głupia! Przecież gdybym została z Andrzejem, Julia i jej dziecko byliby już stale obecni w naszym życiu... Dziecko Julii, nie moje... Nie, nie zniosę tego, nie dałabym rady! Przepraszam, nie mam już siły się uśmiechać... Najchętniej wsiadłabym do samochodu i pojechała gdzieś daleko przed siebie, gdzie oczy poniosą

A następnie w 1692 odcinku "M jak miłość" zobaczymy miotającego się po siedlisku Andrzeja, któremu Zduńscy podadzą tylko strzępki informacji. Budzyński dowie się tylko, Magda wyjechała, ale nie wiedzą, dokąd, ani tym bardziej kiedy wróci. 

Zdradzamy, że to właśnie Kinga z Piotrkiem namówią Magdę w 1692 odcinku "M jak miłość" na wyjazd z siedliska, aby nabrać dystansu i odpocząć. Usilne starania Andrzeja o odzyskanie żony będą tylko wyprowadzały ją z równowagi, więc pomysł Zduńskich ma sens.

Andrzej z kolei w 1692 odcinku "M jak miłość" popędzi do szpitala do Julii, która zostanie brutalnie napadnięta w parku. Zostanie tam na noc i będzie czekał przy łóżku kochanki na rozwój wypadków. Wieści nie będą dobre, bo już w 1695 odcinku serii Julia straci dziecko, a jest możliwe, że także sama umrze przy dramatycznym porodzie.  

Czy to już koniec Magdy i Andrzeja Budzyńskich? 

Zobacz też: M jak miłość. Jakub umrze na rękach Marcina? Tej sceny długo nie zapomnimy - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze