M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1692: Ala zachwyci się zmianą Mateusza, ale zauważy jeden niepokojący szczegół. Rozrusza Mostowiaka – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-12-12 20:58

W 1692 odcinku "M jak miłość" Ala (Alicja Ostolska) natknie się na Mateusza (Krystian Domagała) w czasie treningu. Wrońska ledwo pozna Mostowiaka, który po rozstaniu z niewierną Lilką (Monika Mielnicka) zmężnieje i zmieni się nie do poznania. W 1692 odcinku "M jak miłość" nowy Mateusz szalenie przypadnie Ali do gustu, która od razu nabierze na niego chrapkę. Jednak w trakcie ich rozmowy na jaw wyjdą nowe fakty, które pokażą Wrońskiej, że jedno w Mostowiaku się nie zmieniło, ale ona nie będzie miała zamiaru tak tego zostawiać! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ z 1692 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1692 - poniedziałek, 12.12.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1692 odcinku "M jak miłość" Mateusz wciąż nie będzie mógł znaleźć sobie miejsca w Grabinie, gdyż wszystko będzie przypominało mu o niewiernej Lilce, która zdradziła i zostawiła go dla starszego i bogatszego kochanka Ethana Andersona (Paweł Roman). Mostowiak wciąż nie będzie rozmawiał z rodziną, a najlepiej będzie czuł się w swoim towarzystwie, dlatego odmówi wspólnego śniadania z Barbarą (Teresa Lipowska), Marysią (Małgorzata Pieńkowska) i Arturem (Robert Moskwa) i w samotności pójdzie pobiegać. Jednak w czasie treningu w 1692 odcinku "M jak miłość" na swojej drodze natknie się na Alę, która go zatrzyma i tak prędko nie pozwoli mu odejść, bo Mostowiak tak się zmieni, że ledwo go pozna!

W 1692 odcinku "M jak miłość" widok Mateusza szalenie ucieszy Alę, która z dociekliwością zacznie mu się przyglądać. Wrońska będzie pod ogromnym wrażeniem przemiany Mostowiaka, który z chłopca zamieni się w prawdziwego mężczyznę zupełnie w jej typie!

- No cześć, dawno cię nie widziałam. Nooo, zmieniłeś się, bardzo. I to po prostu nie do poznania. Jakie mięśnie w ogóle! Ćwiczysz coś? - przywita się Ala, na co Mateusz skinie tylko głową.

Po chwili milczenia w 1692 odcinku "M jak miłość" Mateusz postanowi wreszcie się odezwać, gdyż zainteresuje się wizytą Ali w Grabinie. Wówczas Wrońska wyjaśni mu, że zjawiła się na wsi tylko na chwilę na imieniny księdza (Maciej Damięcki) i nie planuje zostawać tu na dłużej.

- Przyjechałaś na wakacje? - zapyta Mostowiak.

- Nie, jeszcze dzisiaj wracam do Warszawy do roboty, Wpadłam tylko na chwilę do wujka, miał wczoraj imieniny, wiesz. Ponudziłam się trochę przy herbatce i torciku - wytłumaczy Wrońska.

Wtedy w 1692 odcinku "M jak miłość" Ala postanowi sprawdzić czy Mateusz zmienił się jedynie z wyglądu czy również i z charakteru, dlatego poruszy temat imprezy z okazji otwarcia siedliska Magdy (Anna Mucha). Jednak odpowiedź Mostowiaka da jej jasno do zrozumienia, że w środku przyjaciel jest wciąż taki sam!

- Ale za to słyszałam, że pani Kisielowa urządziła jakąś konkurencyjną imprezkę w siedlisku. Byłeś? - zapyta z ciekawości, na co Mateusz tym razem pokręci przecząco głową.

Oczywiście, Ala w 1692 odcinku "M jak miłość" uzna, że nie może tego tak zostawić i postanowi nieco rozruszać Mateusza! Wrońska zaprosi Mostowiaka do siebie, gdzie złoży mu zaskakująca propozycję!

- Pod tym względem się nic a nic nie zmieniłeś. Jaki nudziarz był, taki jest. Zaczekaj, trzeba cię troszkę rozruszać. Chodź! Chodź, nie gryzę! Idziemy! - zarządzi Wrońska, a Mostowiak w końcu się jej podda.

M jak miłość odcinek 1692. Ala weźmie się za Mateusza. Będzie zachwycona przemianą Mostowiaka!
Najnowsze