M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1689: Tajny plan Argasińskiego wobec Łukasza. Nawet wspólniczka Ewa nie będzie wiedziała co knuje profesor - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-11-25 11:25

W 1689 odcinku "M jak miłość" Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) pokaże na co stać i udowodni, że wcale się nie zmienił. Po rozwodzie z Patrycją (Alżbeta Lenska) wydawało się, że podły ordynator pozwoli jej na szczęśliwe życie z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Nic bardziej mylnego, bo już w 1689 odcinku "M jak miłość" Argasiński przyjedzie do Grabiny, by zrealizować bezwzględny plan wobec Łukasza. Pomoże mu w tym wspólniczka Ewa Kalinowska (Anna Kerth), współwłaścicielka przychodni Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), którą profesor specjalnie po to przysłał na wieś. Co będzie knuł Argasiński? Zobacz WIDEO, które zapowiada ten wątek w "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1689 - poniedziałek, 28.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Przyjazd Argasińskiego do Grabiny w 1689 odcinku "M jak miłość" będzie pierwszym etapem realizacji jego planu wobec Łukasza, do którego wciągnie swoją wspólniczkę, a właściwie szpiega Ewę Kalinowską. Niespodziewanie okaże się, że nowa szefowa Łukasza, współwłaścicielka wiejskiej przychodni w Lipnicy, która odkupiła od Artura Rogowskiego połowę jego udziałów, to bliska znajoma Argasińskiego sprzed lat. A może nawet była dla Jerzego kimś więcej niż przyjaciółką.

Specjalnie dla Ewy Kalinowskiej w 1689 odcinku "M jak miłość" Argasiński przyjedzie na wieś, żeby ustalić wstępne szczegóły jej dalszego. - Jak miło, że fatygowałeś się taki kawał drogi... - Ewa będzie zachwycona widokiem profesora, a na jego twarzy znów pojawi się charakterystyczny, wredny uśmieszek. - Cała przyjemność po mojej stronie...

Podczas obiadu Ewa Kalinowska w 1689 odcinku "M jak miłość" ujawni szczegóły współpracy z Argasińskim, który namówił ją na zakup przychodni Rogowskiego, żeby mieć tam swoją "wtyczkę", żeby na bieżąco wiedzieć co się dzieje u Łukasza i Patrycji. Ale o tym wspólniczka Argasińskiego jeszcze nie będzie miała pojęcia. - Jestem ci bardzo zobowiązana, że przekonałeś mnie akurat do tej przychodni. Naprawdę placówka w świetnej kondycji, funkcjonuje bez zarzutu.

- Mówiłem, ja nie rzucam słów na wiatr

- Myślę o podobnej inwestycji w Gródku. Rozpoznałam teren. Myślę, że spokojnie mogę działać na szerszą skalę. A jeśli chodzi o tę prośbę, w sprawie Łukasza Wojciechowskiego, jest aktualna? - zapyta nagle Ewa, a Argasiński w 1689 odcinku "M jak miłość" rzuci jej chłodne spojrzenie. Na razie nie wtajemniczy ją w swoje plany wobec Łukasza. Co więcej, nie wspomni ani słowem, że to Wojciechowski jest partnerem Patrycji, dla którego go zostawiła. - Tak - odpowie zdecydowanie profesor.

W kolejnych odcinkach "M jak miłość" spotkania Argasińskiego z Ewą Kalinowską odsłonią kulisy spisku jaki uknuł podły ordynator. Dla wspólniczki Jerzego stanie się jasne, że musi mu pomóc w realizacji intrygi. Zażąda jednak za to pewnej przysługi. Początkowo to Argasiński będzie rozdawał karty w ich układzie, ale z czasem może się to zmienić.

- Ewa chce, żeby to była świetna przychodnia, ale to wszystko się dzieje dzięki Argasińskiemu, który bardzo jej pomógł w karierze. Są przyjaciółmi. Dużo o sobie wiedzą. Argasiński jest kimś do kogo ona ma duże zaufanie. Myślę, że jest ono odwzajemnione... Ewa Kalinowska to jest ktoś, kogo trudno rozszyfrować. Ma rozwinięte duże poczucie sprawiedliwości. A ponieważ doskonale wie od Argasińskiego kim jest Łukasz Wojciechowski, to wszystko napiętrza te relacje. Nie jest pewne kto kim steruje - Ewa Argasińskim, czy on nią - powiedziała Anna Kerth w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość. Wspólniczka Artura Rogowskiego szpiegiem Argasińskiego! Zniszczy Łukasza?
M jak miłość odcinek 1689 ZWIASTUN. Basia dowie się, że nie jest wnuczką Lucjana. Dawid ją zostawi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze