M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1687: Pierwsi goście pensjonatu Magdy w siedlisku! Przeżyją tam gorące chwile – ZDJĘCIA

W 1687 odcinku "M jak miłość" w pensjonacie Magdy (Anna Mucha) w siedlisku pojawią się pierwsi goście! W dodatku przyniosą temu domowi szczęście, bo przeżyją tam niezwykle namiętne, gorące chwile! Jak łatwo się można domyślić pierwszymi gośćmi pensjonatu Magdy będą jej najblżsi przyjaciele... Kto zaszaleje w piękną noc w domu pani Budzyńskiej? Zobacz co się będzie działo w siedlisku w 1687 odcinku "M jak miłość" w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1687 - poniedziałek, 21.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Ależ będzie się działo w 1687 odcinku "M jak miłość"! Znamy pierwszych gości pensjonatu Magdy w siedlisku! Jak pisaliśmy pieniądze na urządzenie w tym pięknym miejscu, które Andrzej kupił Magdzie z miłości... I te uczucia oraz szczęśliwe chwile, które spędzili tam ze sobą Budzyńscy naznaczą to miejsce atmosferą gorącej miłości. I pierwsi goście z tego skorzystają!  

Ujawniamy: w 1687 odcinku "M jak miłość" jako pierwsi w nowym pensjonacie w Grabinie pojawią się Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) Zduńscy. I to oni zaszaleją tam niemalże jak podczas nocy poślubnej - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Jak podaje serwis AKPA w 1687 odcinku "M jak miłość" Zduńscy przeżyją ogromne poruszenie. Kinga i Piotrek poznają wreszcie pierwszego chłopaka Lenki (Olga Cybińska), Antka (Jakub Strach). Będzie to znaczące wydarzenie, bo dzięki spotkaniu rodziców skończą się dramaty nastolatki, związane z pierwszą miłością...

Po tych emocjach Zduńscy w 1687 odcinku "M jak miłość" zdecydują się na krótki wypad do siedliska. Magda bęzie niezwykle wdzięczna przyjaciołom za okazaną pomoc i ucieszy się, że są jej pierwszymi gośćmi. Czy miłość i namiętność Kingi z Piotrkiem przyniosą Magdzie szczęście w jej nowym przedsięwzięciu?  

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1683: Koszmarna wpadka z seksem Rogowskich! Upokorzą się na własne życzenie – ZDJĘCIA

Piotrek z M jak miłość błaga fanów o pomoc! Na zawsze wyleciał z Facebooka i Instagrama! Marcin Mroczek musi wykorzystywać brata – ZDJĘCIA, WIDEO
Najnowsze