M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1686: Policja w siedlisku Magdy! Groźny bandyta zaatakuje – ZDJĘCIA, WIDEO

W 1686 odcinku "M jak miłość" w siedlisku Magdy (Anna Mucha) pojawi się groźny intruz! Spanikowana Budzyńska w środku nocy wezwie policję w słusznej obawie o swoje mienie, a nawet życie! Tego dnia Magda dostanie ostrzeżenie od sąsiadów, że w Grabinie grasuje złodziej, ale nie potraktuje go poważnie. Gdyby nie niespodziewana interwencja Andrzeja (Krystian Wieczorek) w 1686 odcinku "M jak miłość" to się mogło bardzo źle skończyć! Czy spłoszony bandyta odpuści samotnej Budzyńskiej w pięknej posiadłości? Zobacz TO koniecznie na WIDEO i w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1686 - wtorek, 15.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Magda w 1686 odcinku "M jak miłość" znajdzie się w poważnym niebezpieczeństwie! Groźny złoczyńca zacznie grasować w Grabinie, ale Budzyńska będzie tak bardzo pragnęłą samotności, że nie przyjmie pomocy przyjaciół. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie na tyle przejęta sytuacją, że zaproponuje Magdzie nawet wspólne zamieszkanie, ale oferta zostanie odrzucona. I gdyby nie Andrzej...

To jest miejsce, w którym czuje się bezpieczna - tak Anna Mucha wyjaśnia brawurową odwagę swojej bohaterki w "Kulisach M jak miłość". - Pomimo, że jest to prezent od męża, to jednak mimo wszystko jest to Magdy przestrzeń... 

Jednak w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda narazi się na wielkie niebezpieczeństwo. Zobaczymy, jak prawdopodobnie uzbrojony, a na pewno zamaskowany bandyta skrada się w środku nocy do siedliska. Magda natychmiast zadzwoni na policję, ale na jej szczęście znienacka pojawi się Andrzej i bandyta ucieknie. Policjanci nie znajdą śladu złodzieja, ale nie uratują Budzyńskiej, bo przyjadą ciut za późno. 

Czy w 1686 odcinku "M jak miłość" Magda dostanie poważne ostrzeżenie od losu, że jej samotność oznacza także poważne niebezpieczeństwo? I czy potraktuje je poważnie? Przekonamy się już we wtorek, 15.11 o stałej porze w TVP2.  

M jak miłość. Magda pocałuje Andrzeja i spędzą razem noc w siedlisku! Julia straci dziecko Budzyńskiego po napadzie
Najnowsze