M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Podła Lilka wykorzysta Marysię na ślubie swojej matki! I znajdzie sposób na Mateusza – ZDJĘCIA

2022-11-02 12:42

W 1684 odcinku "M jak miłość" zdradziecka żona Mateusza (Krystian Domagała) wykorzysta Marysię (Małgorzata Pieńkowska), aby się do niego dobrać! Banachówna (Monika Mielnicka) nie zna umiaru - zrobi to na ślubie własnej matki Krystyny (Dorota Chotecka)! Nie mamy złudzeń - Lilka będzie doskonale wiedziała, co robi. Doniosła uroczystość i szampan w 1684 odcinku "M jak miłość" "zmiękczą" serce z gruntu dobrej Marysi i Banachówną wydobędzie od niej ważną obietnicę. Jaką? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1686 odcinku "M jak miłość" odbędzie się długo wyczekiwany ślub Krystyny i Staszka (Sławomir Holland). Uroczystość nie obędzie się bez wpadek. Na ślub spóźnią się świadkowie, Marysia i Artur, a Kisielowa wciśnie się siłą. Ale i tak najgorszy numer wywinie córka panny młodej. Lilka wykorzysta doniosłą atmosferę i zmanipuluje Rogowską, aby podała jej ważne informacje o Mateuszu!

"M jak miłość": Lilka zmanipuluje Marysię na ślubie własnej matki, aby dobrać się do Mateusza!

Co gorsze, Marysia w 1686 odcinku "M jak miłość" da się podejść Lilce, jak dziecko i złoży jej ważną obietnicę. A i tak Banachówna nie będzie do końca zadowolona. Dlaczego?

- Czy mogłabym panią o coś zapytać?

- Tak...

- Mateusz wspominał, jak długo zostaje w Grabinie?

- Wiesz, co... Nic nie mówił na ten temat. On dzisiaj pojechał do swojego kolegi ze statku, tam są chrzciny jego syna - Marysia zacznie śpiewać jak z nut! Ale Lilka zrobi smutną minę, więc od razu doda: - Ale jak wróci zapytam się...

Lilka w "M jak miłość" nie spocznie dopóki nie dobierze się do serca Mateusza. Jak widać żyje wszystkich środków, w tym omami znów swoją domniemaną krzywdą nie tylko Marysię, ale i Barbarę. A prawda jest taka, że okradła kochanka Ethana na grubą kasę i teraz szuka pomocy wśród ludzi, których tak boleśnie skrzywdziła.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1686: Nie tylko Weronika okradnie Wernera! Majątek stracą wszyscy przyjaciele Adama 

M jak miłość. Ślub Krystyny i Staszka da Lilce do myślenia. Staszek zrobi Banachowej niebywałą niespodziankę
Najnowsze