M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Tajny pakt Staszka z synem Krystyny na chwilę przed ślubem! Tak zmówią się nie tylko przeciwko Lilce

2022-11-03 13:42

W 1683 odcinku "M jak miłość" (emisja w poniedziałek 7.11.2022 o 20.55 w TVP2) Kamilek (Miłosz Kwiecień) odbędzie ze Staszkiem (Sławomir Holland) poważną rozmowę tuż przed ślubem swojej matki (Dorota Chotecka-Pazura) z emerytowanym policjantem. Syn Krystyny wymusi na nim przyrzeczenie, które będzie wymierzone nie tylko w Lilkę (Monika Mielnicka), ale również w jego własną matkę! W 1683 odcinku "M jak miłość" Staszek weźmie stronę syna swojej przyszłej żony i zgodzi się zawiązać z nim tajny pakt, o którym matka i siostra Kamilka nigdy się nie dowiedzą!

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" przygotowania do ślubu Krystyny i Staszka będą już na ostatniej prostej. Państwo młodzi powoli zaczną szykować dom na jutrzejszą uroczystość, gdy w końcu staną na ślubnym kobiercu i powiedzą sobie wymarzone "tak". Banachowa i Popławski będą mogli liczyć na wsparcie nie tylko swoich świadków - Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich, ale również dzieci Krystyny - Lilki i Kamilka. Jednak nim dojdzie do ich ślubu, to syn Banachowej w 1683 odcinku "M jak miłość" odbędzie z przyszłym ojczymem poważną rozmowę, w czasie której wymusi na nim wstąpienie do paktu przeciwko własnej matce i siostrze!

- Musimy pogadać - zacznie Kamilek.

- No siadaj - odpowie Staszek.

W 1683 odcinku "M jak miłość" Kamilek wyjaśni Staszkowi, że w ich domu panują zwyczaje, które kompletnie mu się nie podobają, a to tylko dlatego, że po stracie ojca Krzysztofa (January Brunov) jest w nim jednym mężczyzną i nikt się z nim nie liczy! Wszystko przez to, że odkąd wróciła Lilka to kobiety mają przewagę liczebną i on jest przegłosowany w sprawie tego, co można oglądać w telewizji i w tym aspekcie mocno liczy na Staszka, przy którym dziewczyny już zaczęły nieco mięknąć! W 1683 odcinku "M jak miłość" Kamilek poprosi Staszka o wstawiennictwo, a ten zgodzi się zawrzeć z nim układ!

- W tym domu Lilka z mamą oglądają tylko seriale i żaden mecz nie przejdzie. Dopiero odkąd pan zaczął do nas przychodzić trochę odpuszczają, a więc musimy jeszcze docisnąć ten temat. Pakt? - postawi sprawę jasno.

- Pakt - zgodzi się emerytowany policjant.

Kamilek w 1683 odcinku "M jak miłość" ucieszy się, że zyskał nowego sprzymierzeńca, w związku z czym zostanie mu już do wyjaśnienia tylko jak zwracać się do przyszłego ojczyma skoro weszli razem w komitywę. Pech sprawi, że w tym momencie do ich rozmowy wtrąci się Krystyna, która udaremni kolejny pomysł syna, jednak nie wpłynie na zawarty tuż przed ślubem pakt Staszka i Kamilka.

- A właściwie jak mam do pana mówić? Może po imieniu skoro trzymamy sztamę? - zaproponuje Kamilek.

- Wykluczone - wtrąci się Krysia.

- Pożyjemy, zobaczymy - pocieszy go Staszek w 1683 odcinku "M jak miłość

M jak miłość. Ślub Krystyny i Staszka da Lilce do myślenia. Staszek zrobi Banachowej niebywałą niespodziankę
Najnowsze