M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Mateusz nie będzie chciał znać Lilki! Na wieść o jej rzekomej krzywdzie zaciśnie pięści

W 1683 odcinku "M jak miłość" w domu w Grabinie znienacka pojawi się Mateusz (Krystian Domagała)! Jak pisaliśmy jako pierwsi powrót najmłodszego Mostowiaka związany będzie z tym, że zostanie ojcem! Trudno sobie wyobrazić szczęście Barbary (Teresa Lipowska) na widok ukochanego wnuka - tak długo tęskniła za Mateuszem... Ale wielka radość w domu Mostowiaków zostanie zmącona przez osobę Lilki (Monika Mielnicka). Kiedy Mateusz usłyszy w 1683 odcinku "M jak miłość", że i ona wróciła do Grabiny, po tym jak rzekomo została skrzywdzona przez kochanka, zaciśnie tylko pięści. Czy naprawdę nie będzie już chciał znać Lilki? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1683 odcinku "M jak miłość" w domu Mostowiaków wybuchnie wielka radość! W drzwiach stanie, po wielu miesiącach na morzu, najmłodszy z rodu Mateusz! Barbara prawie oszaleje ze szczęścia na widok ukochanego wnuka i wyściska go mocno za te wszystkie miesiące ogromnej tęsknoty. Mateusz przyjedzie do Grabiny zwykłym autobusem, a wcześniej nikomu nie da znać, więc będzie wielka niespodzianka. Ale radość nie potrwa długo...

- Mateusz... Nie wierzę... Ale co ty tu robisz? - krzyknie Barbara w 1683 odcinku "M jak miłość" na widok wyraźnie odmienionego Mateusza. Ależ ten chłopak wyprzystojniał przez miesiące na statku - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! 

Wpadłem na szarlotkę... zażartuje Mateusz.

Chyba złożyłeś na morzu śluby milczenia... Zawsze byłeś małomówny, ale teraz jeszcze trudniej coś z ciebie wyciągnąć - Barbara odpowie w równie żartobliwym tonie.

Mateusz w "M jak miłość" znów będzie cierpiał przez niewierną Lilkę

Ale w 1683 odcinku "M jak miłość" niedługo potrwa ta pełna szczerej radości atmosfera. Jeszcze tego samego dnia Barbara zdecyduje się wyznać Mateuszowi prawdę o powrocie Lilki. Reakcja Mostowiaka będzie piorunująca! 

- Mateusz... Powinieneś o czymś wiedzieć... Lilka jest teraz w Grabinie, przyjechała na ślub matki... - zacznie Mostowiakowa w 1683 odcinku "M jak miłość". - To jeszcze nie wszystko, ale nie wiem... czy powinnam... Widzisz, Lilka rozstała się z tym człowiekiem... Ona... od niego uciekła... Ten mężczyzna bardzo ją krzywdził... 

W odpowiedzi na te newsy w 1683 odcinku "M jak miłość" Mateusz tylko zaciśnie pięści, ale nie powie ani słowa. 

- Jej matka martwi się o nią... - doda jeszcze Barbara.

- Przepraszam, ale to mnie już nic nie obchodzi... - przerwie babci Mateusz.

Młody Mostowiak w 1683 odcinku "M jak miłość" znów zamknie się w sobie i poczuje ogrom ogromny ból i krzywdę, jaką wyrządziła mu żona. Czy jest jeszcze szansa na wybaczenie? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1679: Marta znienawidzi Patrycję do reszty! Przyzna się Marysi dlaczego kochanka Łukasza tak na nią działa – ZDJĘCIA 

M jak miłość. Julia straci dziecko? Kinga uwierzy w tragedię kochanki Andrzeja
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze