M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1683: Lilka zacznie wypytywać wszystkich o Mateusza! Jaki ma plan niewierna żona Mostowiaka?

W 1683 odcinku "M jak miłość" Lilka (Monika Mielnicka) zacznie wypytywać rodzinę męża o Mateusza (Krystian Domagała)! Niewierna Mostowiakowa zdobędzie się nawet na odwagę, aby stanąć przed obliczem Barbary (Teresa Lipowska) i zadać jej pytanie o ukochanego wnuka! To niesamowite, że Lilka zacznie się zachowywać tak, jakby bardzo kochała Mateusza i niezwykle się o niego troszczyła. Jaka będzie reakcja Mostowiaków? Czy Lilka naprawdę będzie tęsknić i kochać, czy ma nowy tajny plan? Sprawdź co już wiemy i zobacz koniecznie GALERIĘ nowych ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1683 - poniedziałek, 7.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka w 1683 odcinku "M jak miłość" zacznie szukać Mateusza. Pod błahym pretekstem pojawi się w domu Mostowiaków i zacznie wypytywać samą Barbarę o to, co dzieje się z jej mężem. Właśnie wtedy Lilka wyrazi skruchę i będzie wyglądała jak kochająca, stęskniona żona. Czy ktoś w domu Mostowiaków się na to nabierze?  

Barbara powita Lilkę w 1683 odcinku "M jak miłość" jak członka rodziny. Głowa rodziny Mostowiaków po raz kolejny pokaże, że jest kobietą z niezwykłą klasą i jest w stanie wybaczyć nawet okrutną zdradę żony Mateusza. Barbara wykaże nawet troskę o stan, w jakim Lilka się znajduje! A Banachówna wykorzysta ten fakt i zacznie pytać o to, co się dzieje z jej mężem. Czy usłyszy cała prawdę?

Lilka w "M jak miłość" nadal kocha Mateusza?

Wie babcia... To znaczy, wie pani... czy Mateusz się do państwa odzywa? Chciałabym tylko wiedzieć, czy wszystko u niego w porządku... - zapyta Lilka w 1683 odcinku "M jak miłość", kiedy Barbara zmartwi się jej bladym wyglądem. Treść rozmowy pań Mostowiak jako pierwszy podał portal swiatseriali.interia.pl. 

Ukochana babcia Mateusza w 1683 odcinku "M jak miłość" przez chwilę zastanowi się co odpowiedzieć niewiernej żonie wnuka. W końcu powie jej prawdę, ale niecałą. 

- Mateusz ma się raczej dobrze, nadal pracuje na statku, staramy się regularnie rozmawiać, ma tam dobrego kolegę... Pomagają sobie, przyjaźnią się... - odpowie Lilce Barbara. 

Jak można się spodziewać, kiedy Lilka usłyszy w 1683 odcinku "M jak miłość", że Mateusz sobie bez niej radzi, zaleje się łzami. Najmłodsza Mostowiakowa zacznie utyskiwać, jak bardzo skrzywdziła męża, który jest "najlepszym człowiekiem jakiego poznała".  Nie dowiemy się, jaki tak naprawdę jest pomysł Lilki na dalsze życie w Grabinie. Ale na plany rozwodowe to absolutnie nie będzie wyglądało! Jak zareaguje na to wszystko Mateusz po powrocie do domu?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1683: Odmieniony Mateusz wróci do Mostowiaków, bo będzie ojcem! Barbara wreszcie ujawni prawdę o Lilce - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia straci dziecko? Kinga uwierzy w tragedię kochanki Andrzeja
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze