M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1680: Niewdzięczna Aneta zacznie nagrywać własną matkę! To się źle skończy – ZDJĘCIA, WIDEO

2022-10-12 15:23

W 1680 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) okaże się nie tylko niewdzięczna, ale okrutna! Doktor Chodakowska skorzysta z pomocy swojej matki Iwony (Hanna Śleszyńska) w opiece nad Borysem (Tymon Szkopek), bo sama będzie wolała uciec z domu do pracy. Ale - jak przyznała w "Kulisach M jak miłość" Ilona Janyst - Aneta ponad wszystko kocha kontrolę. I z tego powodu nagra własną matkę i nie zdradzi się z tym ani słowem! To się musi źle skończyć, bo wszyscy Chodakowscy będą wstrząśnięci postępowaniem lekarki. Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ na WIDEO!

"M jak miłość" odcinek 1680 - poniedziałek, 24.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1680 odcinku "M jak miłość" znacząco "przesadzi" w złym traktowaniu otoczenia. Ofiarą będzie jej matka, która pomoże córce w powrocie do pracy i zaopiekuje się małym Borysem. Czy spotka ją za to wdzięczność? Niestety, wręcz przeciwnie! Pani doktor Chodakowska zamiast dziękować i prosić, zacznie własną matkę w tajemnicy śledzić! I to nie może się skończyć dobrze. 

- Aneta, ty zainstalowałaś u nas w domu kamerę? - zapyta Olek (Maurycy Popiel) żonę w 1680 odcinku "M jak miłość".  

- Nie -skłamie odruchowo Chodakowska. - Tak - przyzna się jednak natychmiast, widząc wzrok męża.

Janyst: "Oczywiście, że Aneta "przegina" w "M jak miłość"

- Oczywiście, że Aneta przegina. Takie słowa jak: ":proszę, dziękuję, mamo, czy mogłabyś"  są absolutnie niezbędne i wdzięczność jest niezbędna. A nie takie ciągłe kontrolowanie - tak Janyst ocenia swoją bohaterkę w "Kulisach M jak miłość" - zobacz na WIDEO. 

- Nagrywasz? Sprawdzasz? - oburzy się Iwona w 1680 odcinku "M jak miłość".  

- To nie jest w jakiś wyrachowany sposób, w jaki działa Aneta - tłumaczy serialową córkę Śleszyńska. - Chociaż działa w taki sposób kontrowersyjny - przyznaje gwiazda "M jak miłość" w "Kulisach". 

W finale 1680 odcinka "M jak miłość" Iwona wścieknie się i w ułamku sekundy porzuci pomaganie Chodakowskim w opiece nad Borysem - zobacz TO na WIDEO. Z tego powodu czeka ich niemała rewolucja, bo przecież Aneta nie będzie chciała rzucić pracy dla opiekowania się synem. Jakie będą tego skutki? Dowiemy się śledząc ich wątek! 

Zobacz też: Fani M jak miłość żądają śmierci Julii i Sylwii! Te bohaterki długo nie pograją

M jak miłość. Aneta skłóci całą rodzinę! Przez chorą fanaberię odwróci się od niej nawet Iwona
Najnowsze