M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Magda wyrzuci Andrzeja z siedliska! Jego noga już tam nie postanie

2022-10-04 8:45

W 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) przyjedzie do siedliska tłumaczyć się przed Magdą (Anna Mucha). Ale zrozpaczona Budzyńska wyrzuci męża stamtąd, krzycząc, że nie chce go już znać! Magda już będzie miała nagranie Sylwii (Hanna Turnau), która wyjaśni jej, że Julia (Marta Chodorowska) jest w ciąży z Andrzejem. I wygląda na to, że w 1678 odcinku "M jak miłość" Budzyński może stracić wszystko - Magdę, rodzinę, a nawet siedlisko. Czy tak się stanie? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jaka miłość" załamana Magda dostanie cios w samo serce. Stanie się to Za sprawą podłej Sylwii, która postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i wyłoży Budzyńskiej całą prawdę o ciąży Julii. Podstępna przyjaciółka Malickiej nagra to wszystko na sekretarce Magdy, więc będzie twardy dowód. A tego dnia właśnie Andrzej wpadnie na pomysł, aby pojechać do żony do siedliska i wyznać jej całą prawdę.    

Nagranie Sylwii: "Powinna pani o czymś wiedzieć..."

- Jestem przyjaciółką Julii i myślę, że powinna pani o czymś wiedzieć... Julia jest w ciąży z pani mężem, potwierdziły to testy na ojcostwo. Proszę zrobić z tą informacją, co uważa pani za słuszne... - jak podaje portal swiatseriali.interia.pl dokładnie te słowa usłyszy Magda od Sylwii w 1678 odcinku "M jak miłość".

Kiedy więc w 1678 odcinku "M jak miłość" Andrzej przyjedzie do siedliska, by porozmawiać z żoną, Magda będzie już nie tylko załamana. Ona będzie wściekła!

Na "powitanie" w 1678 odcinku "M jak miłość" Magda puści mężowi nagranie Sylwii. Budzyński wysłucha tego w milczeniu i przez dłuższą chwilę będzie sprawiał wrażenie, że zapomniał po co przyjechał... Magda zapyta go więc, kiedy miał zamiar powiedzieć jej o tym, że będzie miał dziecko z kochanką?

To koniec Magdy i Andrzeja w "M jak miłość"?

- Gdy to dziecko już się urodzi?... Czy gdy pójdzie do komunii?!

- Boże, tyle razy chciałem ci powiedzieć, próbowałem... - wyduka Andrzej.

- Jakoś mało skutecznie! To koniec, Andrzej! Nie wracam do domu... do mieszkania. Maciek sam zdecyduje, czy chce tam zostać do końca roku szkolnego, ale ja zostaję tutaj! Do kancelarii też już nie wrócę...

- Magda, proszę cię, pozwól mi coś powiedzieć, spójrz na mnie! - zacznie błagać Magdę Andrzej.

- To jest koniec. Idź już, proszę - zapłakana Magda wyrzuci męża z siedliska. 

W 1678 odcinku "M jak miłość" zobaczymy prawdopodobnie najgorszy moment w historii małżeństwa Budzyńskich. A jeszcze tak niedawno cieszyli się razem z zakupu siedliska, którym Andrzej obdarował Magdę. Czy to wszystko da się jeszcze odkręcić?   

Zobacz też: M jak miłość. Andrzej był za bardzo pijany, żeby uprawiać z Julią seks. Oszustwo Malickiej wyjdzie na jaw?

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Najnowsze