M jak miłość, odcinek 1676: Marcin zdradzi Izę?! Nowa klientka zawróci mu w głowie. To ZDJĘCIE nie kłamie!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1676: Marcin zdradzi Izę?! Nowa klientka zawróci mu w głowie. To ZDJĘCIE nie kłamie!

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Marcin zdradzi Izę?! Nowa klientka zawróci mu w głowie. To ZDJĘCIE nie kłamie!

W "M jak miłość" niepokojące wieści dla fanów Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Opuszczony przez żonę detektyw znów wpadnie w swojej pracy detektywa na seksowną klientkę, tym razem Ewelinę (Karolina Piwosz). I wygląda na to, że nie będzie mógł się jej oprzeć! Tymczasem Iza będzie robiła karierę w Gródku, z daleka od męża i dzieci... Marcin "stanie na głowie", aby zastąpić Mai (Laura Jankowska) i Szymkowi (Staś Szczypiński mamę, ale jak widać na ZDJĘCIU, będzie chciał coś mieć od życia dla siebie. Czy Marcin zdradzi Izę w 1676 odcinku "M jak miłość"? Pokusa będzie silna - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.55

W 1676 odcinku "M jak miłość" Marcin pozna nową, piękną klientkę. Jak wiele jej poprzedniczek dziewczyna z miejsca zauroczy się przystojnym detektywem. Niestety, tym razem Izy przy mężu nie będzie i Ewelina będzie miała spore pole do popisu, I będzie z niego korzystać Czy stęskniony za żoną i zagoniony opieką nad dziećmi Marcin da się skusić? 

Seksowna klientka uwiedzie Marcina w "M jak miłość"?

Niezwykle seksowna Ewelina w 1676 odcinku "M jak miłość" na wizytę w agencji detektywistycznej ubierze się jak na plażę. Skąpo odziana klientka będzie dwoiła się i troiła, aby uwieść Marcina, który jak wielu innym przed nią, wpadnie jej w oku. Czy Ewelina okaże się w swoim uwodzeniu skuteczna?

Zobacz też: M jak miłość. Magda nie odda Andrzeja bez walki! Do ostatniej sekundy będzie go kochać - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rodzina Chodakowskich nie pozwoli skrzywdzić Aleksandry! Marcin i Olek wezmą się za oszusta Janka

Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl piękna Ewelina w 1676 odcinku "M jak miłość" zgłosi się do agencji detektywistycznej Marcina z bardzo nietypowym zleceniem. Już sama sprawa zwróci uwagę na jej wdzięki, a to dopiero początek. Ewelina będzie podejrzewała, że jeden z sąsiadów podgląda ją nagą za pomocą drona!

- To na sto procent on. Ostatnim razem, kiedy się tu opalałam... Praktycznie bez niczego... Widzę - znów ten cholerny dron! Zawisł na wysokości moich... oczu. I zaraz potem odleciał - opowie Ewelina z uwodzicielskim uśmiechem. - Czuję się niekomfortowo we własnym domu, ten człowiek narusza moją prywatność... On mnie po prostu podgląda! Zboczeniec jeden.

Marcin szybko zajmie się sprawą w 1676 odcinku "M jak miłość" i ustali, że jego klientka ma rację.  Podglądaczem okaże się nastoletni syn sąsiada Eweliny.

On się po prostu zakochał w "M jak miłość"

- I on bardzo panią przeprasza, po prostu... się w pani zakochał - wyjaśni Chodakowski.- Chłopak niedawno przyjechał do ojca w odwiedziny. Nie mam żadnych wątpliwości, że to on, przyłapałem go na gorącym uczynku. Bardzo panią prosi, błaga, żeby nie mówiła pani o tym incydencie jego ojcu. Wie, że to zależy wyłącznie od pani. Zrozumiał swój błąd, ale... decyzja jest w pani rękach. Zabrałem mu kartę pamięci. Są na niej wszystkie zdjęcia, które pani zrobił.

Ewelina będzie chwycona profesjonalizmem detektywa Chodakowskiego w 1676 odcinku "M jak miłość". I wcale nie będzie miała ochoty na zakończenie znajomości z nim.

- Powiem panu, że takiego finału się nie spodziewałam. Ale najważniejsze, że mogę już czuć się u siebie bezpiecznie. Bardzo panu dziękuję, Marcinie... - rzuci uwodzicielsko Ewelina.

- Nie ma za co. Będę się zbierał. I oczywiście, polecam się na przyszłość - odpowie Marcin.

- A może... Zostanie pan na drinka? Dziś tak gorąco, mam w lodówce doskonałe białe wino... - zaproponuje wprost piękna klientka.

- Dziękuję, ale jestem w pracy - odmówi Marcin.

- Raczej już po pracy, sprawa zamknięta, sam pan powiedział. I w ogóle skończmy już z tą oficjałką. Ewelina jestem... 

- Miło mi, Marcin...

- Skoro nie chcesz drinka, to może zaproponuję ci przynajmniej kawę? I opowiesz mi o swojej pracy. Zawsze fascynowali mnie odważni mężczyźni... - dalej będzie kusić seksowna klientka.

- Dziękuję, ale... Trochę już jestem spóźniony, a muszę pilnie coś załatwić.

- Naprawdę? Co jest takie pilne?

- Muszę odebrać dzieci - ze szkoły i przedszkola. Więc, sorry, ale lecę - wyjaśni detektyw.

Niespodzianka w kieszeni Marcina

- A to pech! Żonaty i dzieciaty... - odpowie Ewelina, ale widać będzie, że wcale nie będzie miała zamiaru się poddać. - Ale może już lekko tym... znudzony? - uśmiechnie się Ewelina i w tajemnicy podrzuci Marcinowi do kurtki swoje "kuszące" zdjęcia i wizytówkę.

Jak zareaguje Marcin w 1676 odcinku "M jak miłość", kiedy odkryje niespodziankę od Eweliny? Czy Iza nie pożałuje swojej kariery w Gródku? Przekonamy się już 10.10 w TVP2. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1677: Wredna Sylwia potwierdzi Magdzie zdradę Andrzeja! Nikt jej nie podziękuje

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze