M jak miłość, odcinek 1676: Marcin zdradzi Izę?! Nowa klientka zawróci mu w głowie. To ZDJĘCIE nie kłamie!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1676: Marcin zdradzi Izę?! Nowa klientka zawróci mu w głowie. To ZDJĘCIE nie kłamie!

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1676: Marcin zdradzi Izę?! Nowa klientka zawróci mu w głowie. To ZDJĘCIE nie kłamie!

W "M jak miłość" niepokojące wieści dla fanów Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). Opuszczony przez żonę detektyw znów wpadnie w swojej pracy detektywa na seksowną klientkę, tym razem Ewelinę (Karolina Piwosz). I wygląda na to, że nie będzie mógł się jej oprzeć! Tymczasem Iza będzie robiła karierę w Gródku, z daleka od męża i dzieci... Marcin "stanie na głowie", aby zastąpić Mai (Laura Jankowska) i Szymkowi (Staś Szczypiński mamę, ale jak widać na ZDJĘCIU, będzie chciał coś mieć od życia dla siebie. Czy Marcin zdradzi Izę w 1676 odcinku "M jak miłość"? Pokusa będzie silna - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ.

"M jak miłość" odcinek 1676 - poniedziałek, 10.10.2022, o godz. 20.55

W 1676 odcinku "M jak miłość" Marcin pozna nową, piękną klientkę. Jak wiele jej poprzedniczek dziewczyna z miejsca zauroczy się przystojnym detektywem. Niestety, tym razem Izy przy mężu nie będzie i Ewelina będzie miała spore pole do popisu, I będzie z niego korzystać Czy stęskniony za żoną i zagoniony opieką nad dziećmi Marcin da się skusić? 

Seksowna klientka uwiedzie Marcina w "M jak miłość"?

Niezwykle seksowna Ewelina w 1676 odcinku "M jak miłość" na wizytę w agencji detektywistycznej ubierze się jak na plażę. Skąpo odziana klientka będzie dwoiła się i troiła, aby uwieść Marcina, który jak wielu innym przed nią, wpadnie jej w oku. Czy Ewelina okaże się w swoim uwodzeniu skuteczna?

Zobacz też: M jak miłość. Magda nie odda Andrzeja bez walki! Do ostatniej sekundy będzie go kochać - ZDJĘCIA

M jak miłość. Rodzina Chodakowskich nie pozwoli skrzywdzić Aleksandry! Marcin i Olek wezmą się za oszusta Janka

Jak informuje portal swiatseriali.interia.pl piękna Ewelina w 1676 odcinku "M jak miłość" zgłosi się do agencji detektywistycznej Marcina z bardzo nietypowym zleceniem. Już sama sprawa zwróci uwagę na jej wdzięki, a to dopiero początek. Ewelina będzie podejrzewała, że jeden z sąsiadów podgląda ją nagą za pomocą drona!

- To na sto procent on. Ostatnim razem, kiedy się tu opalałam... Praktycznie bez niczego... Widzę - znów ten cholerny dron! Zawisł na wysokości moich... oczu. I zaraz potem odleciał - opowie Ewelina z uwodzicielskim uśmiechem. - Czuję się niekomfortowo we własnym domu, ten człowiek narusza moją prywatność... On mnie po prostu podgląda! Zboczeniec jeden.

Marcin szybko zajmie się sprawą w 1676 odcinku "M jak miłość" i ustali, że jego klientka ma rację.  Podglądaczem okaże się nastoletni syn sąsiada Eweliny.

On się po prostu zakochał w "M jak miłość"

- I on bardzo panią przeprasza, po prostu... się w pani zakochał - wyjaśni Chodakowski.- Chłopak niedawno przyjechał do ojca w odwiedziny. Nie mam żadnych wątpliwości, że to on, przyłapałem go na gorącym uczynku. Bardzo panią prosi, błaga, żeby nie mówiła pani o tym incydencie jego ojcu. Wie, że to zależy wyłącznie od pani. Zrozumiał swój błąd, ale... decyzja jest w pani rękach. Zabrałem mu kartę pamięci. Są na niej wszystkie zdjęcia, które pani zrobił.

Ewelina będzie chwycona profesjonalizmem detektywa Chodakowskiego w 1676 odcinku "M jak miłość". I wcale nie będzie miała ochoty na zakończenie znajomości z nim.

- Powiem panu, że takiego finału się nie spodziewałam. Ale najważniejsze, że mogę już czuć się u siebie bezpiecznie. Bardzo panu dziękuję, Marcinie... - rzuci uwodzicielsko Ewelina.

- Nie ma za co. Będę się zbierał. I oczywiście, polecam się na przyszłość - odpowie Marcin.

- A może... Zostanie pan na drinka? Dziś tak gorąco, mam w lodówce doskonałe białe wino... - zaproponuje wprost piękna klientka.

- Dziękuję, ale jestem w pracy - odmówi Marcin.

- Raczej już po pracy, sprawa zamknięta, sam pan powiedział. I w ogóle skończmy już z tą oficjałką. Ewelina jestem... 

- Miło mi, Marcin...

- Skoro nie chcesz drinka, to może zaproponuję ci przynajmniej kawę? I opowiesz mi o swojej pracy. Zawsze fascynowali mnie odważni mężczyźni... - dalej będzie kusić seksowna klientka.

- Dziękuję, ale... Trochę już jestem spóźniony, a muszę pilnie coś załatwić.

- Naprawdę? Co jest takie pilne?

- Muszę odebrać dzieci - ze szkoły i przedszkola. Więc, sorry, ale lecę - wyjaśni detektyw.

Niespodzianka w kieszeni Marcina

- A to pech! Żonaty i dzieciaty... - odpowie Ewelina, ale widać będzie, że wcale nie będzie miała zamiaru się poddać. - Ale może już lekko tym... znudzony? - uśmiechnie się Ewelina i w tajemnicy podrzuci Marcinowi do kurtki swoje "kuszące" zdjęcia i wizytówkę.

Jak zareaguje Marcin w 1676 odcinku "M jak miłość", kiedy odkryje niespodziankę od Eweliny? Czy Iza nie pożałuje swojej kariery w Gródku? Przekonamy się już 10.10 w TVP2. 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1677: Wredna Sylwia potwierdzi Magdzie zdradę Andrzeja! Nikt jej nie podziękuje

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze