M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Andrzej zerwie kontakt z Julią! Nie będzie ojcem dziecka kochanki? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-03 20:47

W 1674 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zerwie kontakt z Julią Malicką (Marta Chodorowska)! Po tym jak ciężarna kochanka wręczyła mu wyniki testów na ojcostwo, które potwierdzają, że to dziecko Budzyńskiego, po ataku serca Magdy (Anna Mucha), zwyczajnie stchórzy i ze wszystkiego się wycofa. Nawet ze sprawy sądowej, w której jego przeciwniczką jest Julia! Ale w 1674 odcinku "M jak miłość" kochanka Andrzeja tak tego nie zostawi. Zażąda, żeby powiedział Magdzie prawdę o zdradzie i dziecku. Wściekły Budzyński zapowie Julii, że dostanie alimenty na dziecko, ale nic więcej! Poznaj szczegóły ostatecznej rozgrywki Andrzeja i Julii w 1674 odcinku "M jak miłość" i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Relacje Andrzeja z Julią w 1674 odcinku "M jak miłość" pogorszą się po tragedii jaka rozegrała się u Budzyńskich! Atak serca Magdy, strach o życie żony doprowadzą do tego, że Andrzej zwyczajnie przestanie kontaktować się z kochanką. Zrezygnuje nawet ze sprawy sądowej, żeby nie spotykać się z Julią na sali rozpraw. Zastąpi go Kamil Gryc (Marcin Bosak), którego obecność w sądzie będzie dla Julii sporym zaskoczeniem. Zwłaszcza, że przyjaciel Budzyńskiego wyjaśni,że na jego osobistą prośbę przejął sprawę.

Julia w 1674 odcinku "M jak miłość" nie pozwoli, że Andrzej zostawił ją z dzieckiem!

Julia w 1674 odcinku "M jak miłość" tak tego nie zostawi i od razu zadzwoni do męża Magdy z pretensjami. Nie pozwoli, żeby Andrzej wycofał się z obietnicy, że będą razem wychowywać dziecko. - Więc tak to zamierzasz załatwić? Oddajesz sprawę Kamilowi, bez słowa, nawet mnie o tym nie informując? Kolejny unik, brawo!

- Nie próbuję uniknąć konsekwencji, tylko niepotrzebnych spotkań! - wyjaśni Budzyński, który w 1674 odcinku "M jak miłość" będzie odwlekał w czasie powiedzenie Magdy prawdy.

- Nie rozumiem, Andrzej... I szczerze mówiąc jestem już tym wszystkim zmęczona. Jesteśmy dorosłymi ludźmi. Jeszcze niedawno zapewniałeś mnie, że o wszystkim powiesz żonie. Byłeś gotów zaangażować się, być, uczestniczyć w wychowaniu dziecka! A teraz od kilku dni nie dajesz znaku życia! Chcesz się wycofać? - zapyta wprost kochanka Budzyńskiego w 1674 odcinku "M jak miłość". - To nie jest rozmowa na telefon!

- Widzisz? Już się wycofujesz... - stwierdzi Julia, a Andrzej zaproponuje spotkanie w kawiarni i rozmowę w cztery oczy.

Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" pokłóci się z Julią o Magdę

Spotkanie Andrzeja z Julią w 1674 odcinku "M jak miłość" od początku będzie przebiegało w nerwowej atmosferze. Budzyński dość chłodno zapyta matkę swojego dziecko jak się czuje. Wciąż nie będzie w stanie przyjąć do wiadomości, że testy na ojcostwo wypadły pozytywnie. - Spotkałeś się ze mną po to, żeby zapytać jak się czuję? - zapyta Julia z pretensją w głosie.

- Nie, chciałem ci powiedzieć, że nie wycofuję ze swoich deklaracji, ale teraz mam związane ręce i potrzebuję więcej czasu...

- Więcej czasu? Ile? Miesiąc, dwa, trzy czy jak się dziecko urodzi? Powiedziałeś Magdzie o tym, co się stało i o swojej decyzji? Jeśli oczywiście ona jest jeszcze aktualna, że chcesz być ojcem dla tego dziecka?

- Nie, Magda o niczym nie wie...

- Tak myślałam!

- To nie jest takie proste, jak ci się wydaje! - Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" nie wytrzyma i uniesie się gniewem. Nie pozwoli, żeby Julia dyktowała mu co ma robić, jak postąpić z Magdą i jak przekazać jej wiadomość, która może oznaczać koniec ich małżeństwa. Malicka także przestanie nad sobą panować.

- Ja nie twierdzę, że to jest proste! Oczywiście to jest twoje życie i twoje sprawy! Ale zdaje się, że chcesz uratować to małżeństwo, prawda? A w ten sposób na pewno go nie uratujesz! Jak ty to sobie wyobrażasz, Andrzej?! Jeśli Magda dowie się, że tak długo ją okłamywałeś, nigdy ci nie wybaczy, nigdy! Musisz jej powiedzieć i to jak najszybciej!

Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość" nie zdąży powiedzieć Magdzie o zdradzie

- Tak, to są moje sprawy! I cokolwiek postanowię na pewno dziecko na tym nie ucierpi! Dostaniesz alimenty i będę uczestniczył w jego życiu! Ale o moim małżeństwie już nigdy więcej nie będę z tobą rozmawiał! - zakończy temat Andrzej w 1674 odcinku "M jak miłość". Po kłótni z Julią upije się w barze, a potem zadzwoni do Magdy, by powiedzieć jej, że musi z nią poważnie porozmawiać. Po powrocie pijanego Andrzeja do domu Magda jednak powstrzyma ukochanego. Nie zechce słuchać żadnych wyjaśnień męża, zapyta tylko czy wciąż ją kocha. Andrzej potwierdzi i wtedy Magda od niego odejdzie...

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze