M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Marta jako pierwsza usłyszy szczere wyznanie Andrzeja po zdradzie. Każe mu podjąć decyzję - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-27 21:26

W 1673 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) wyzna prawdę o zdradzie! O dziwo, to Martę (Dominika Ostałowska) wybierze na powierniczkę swoich sekretów. Tylko swojej byłej żonie wyzna, jak okrutnie cierpi na myśl, że Magda (Anna Mucha) dowie się o seksie i ciąży Julii (Marta Chodorowska). W 1673 odcinku "M jak miłość" Marta oniemieje i przyzna, że tak dziwnego déjà vu jeszcze w życiu nie miała. Co za ironia losu, że Andrzej właśnie do niej przyjdzie opowiedzieć o zdradzie obecnej partnerki.

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku "M jak miłość" Andrzej nie poradzi sobie z myślą, że małżeństwo z Magdą za chwilę się rozpadnie, a on straci kobietę na zawsze. Budzyński doskonale będzie zdawał sobie sprawę, że nie da się ukryć ciąży Julii, która na dodatek odczuje poważne problemy z donoszeniem dziecka do szczęśliwego porodu. W 1673 odcinku "M jak miłość" Budzyński otrzyma od kochanki wyniki testu na ojcostwo, z którego wyniknie, że faktycznie to on jest ojcem, a nie mąż Malickiej, z którym nawet nie zdążyła się rozwieść. Ta informacja dobije Andrzeja, który prawdopodobnie miał jakąś nadzieję, że Julia spodziewa się dziecka z mężem, a Magda nie dowie się o zdradzie i cała sprawa pójdzie w zapomnienie. Tak się jednak nie stanie, a prawnik postanowi udać się na rozmowę do byłej żony. Dość osobliwy wybór rozmówczyni, bo przecież każdy pamięta, że Andrzej zdradził kiedyś również Martę!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1669: Julia straci dziecko?! Sama przyzna się Andrzejowi, że jest bliska utraty ciąży - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie

Marta w 1673 odcinku "M jak miłość" usłyszy całą prawdę o zdradzie Andrzeja i ostro zareaguje 

- Wiem, że to jakaś okrutna ironia losu, że przychodzę z tym do ciebie i rozumiem, jeśli wyrzucisz mnie zaraz za drzwi, ale naprawdę nie wiedziałem, dokąd pójść. Zostałem z tym całkiem sam... Wszyscy wydali już na mnie wyrok... I słusznie - powie Budzyński, który wyzna prawdę o zdradzie byłej żonie. - Po prostu powiedz mi, co się stało... A ja obiecuję, że nie będę niczego ani nikogo oceniać - obieca Wojciechowska w 1673 odcinku "M jak miłość" i usłyszy zawiłą historię o seksie prawnika i Julii we Wrocławiu oraz wynikach badań, które potwierdzają ojcostwo. 

- Powiedz coś, proszę... - poprosi Budzyński, kiedy była żona wręcz zaniemówi z wrażenia. - Przepraszam, to po prostu... dużo informacji do przetrawienia... i dramatyczne déjà vu... - oznajmi w końcu Marta. - To ja przepraszam, nie powinienem cię tym obarczać... - westchnie Andrzej i zacznie zbierać się do wyjścia. 

Marta doradzi Budzyńskiemu w 1673 odcinku "M jak miłość". Weźmie sobie rady do serca?

- Andrzej, poczekaj... Nie powiem ci, że to dla mnie łatwe, ale skoro już mi zaufałeś... Tu nie chodzi teraz o mnie, konsekwencje tej sytuacji dotkną wiele osób... Ciebie, Magdę, Maćka... ale także Anię... Co chcesz zrobić? - zapyta Marta. - Nie wiem... Ale w miarę swoich możliwości chciałbym być ojcem dla tego dziecka... - odpowie zrezygnowany Budzyński. - A więc sprawa jest prosta - musisz powiedzieć Magdzie. Myślę, że już dawno powinieneś był to zrobić - oznajmi Wojciechowska w 1673 odcinku "M jak miłość", ale czy były mąż posłucha się jej rady? Jedno jest pewne, wielkimi krokami zbliża się odkrycie Magdy o zdradzie. 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1673: Serce Magdy nie wytrzyma! Dostanie ataku zanim Andrzej powie jej o ciąży Julii i zdradzie - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze